Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

osvojila lampu. mnogo sam zadovoljna. sad ne zna de cu shnjom.

 

:D

 

 

in dzenral, posle chetvrtog odlaska, mogu da kazem da zbilja mrzim i lidl i narod i koncept i sve.

Edited by gospa buba
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Just now, renne said:

danas je u lidlui bio potpuni raspad

mi smo relativno brzo zavrshili shta smo hteli, sigurno manje od pola sata, tamo kod svedoka. da nisu androidi i kiborzi na kasama, ne bih u zivotu ushla tamo. niko ne bi.

Link to comment

bio pre neki dan u Lindi prvi put, jer mi je blizu pa mi tražili da pogledam nešto. koje razočarenje, pa ono uopšte nije veliko, bar ovaj u kom sam bio.  znao sam da je sistem prodavnica-magacin, sve nabacano, na kutijama, mandarine, čarape, šrafcigeri zajedno,  kao na buvljaku, zato i neidem, ali sam msilio da računaju na veličinu i na obim prometa. a ono manje od malo jačeg Maxija

  • Haha 1
Link to comment
osvojila lampu. mnogo sam zadovoljna. sad ne zna de cu shnjom.
 
[emoji3]
 
 
in dzenral, posle chetvrtog odlaska, mogu da kazem da zbilja mrzim i lidl i narod i koncept i sve.
Koju ste uzeli?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
31 minutes ago, levi said:

bio pre neki dan u Lindi prvi put

 

treba vremena za navikavanje na njihov sistem prodaje - na šta vredi računati (skoro) uvek (i šta kvalitetom/cenom odskače od drugih radnji), a koje su to stvari na koje ne treba ni pomišljati (to su stvari sa tematskih rasprodaja, njhi treba tražiti prvih sati po otvaranju ili prvi dan rasprodaje, posle toga ćao zdravo do sledeće prilike)

 

jednom kad znaš šta je standardna ponuda, onda je lako

 

a to što je razbucano - to je zbog stoke potrošačke, brzo su otkrili da mogu nesmetano da otpakuju i razbacuju kako im dune

  • +1 3
Link to comment
Gde si to bio?
Btw jagode odlične
 
u bloku 64, u srednjem od ona tri u nizu u Vojvođanskoj/Zemunskoj/T.bunaru
 
daću mu još neku šansu pošto mi je blizu sposla, to je baš velika prednost. mana je što su stavili rampu na parking pa ne može da se ostavi auto ceo dan, a bilo je uvek mesta i kad nije bilo rampe

Link to comment
Koju ste uzeli?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

onu jednostruku shto ide ukrivo. bile su i sa 3 sijalice, no to mi je vec bio vizuelni izazov preteran hihi.gif

sent from bubamoto


Link to comment

montirao momak lamuu. shtajaznam, interesantna je. nisam sigurna da sam to htela, ali ionako ne znam shta sam htela. ko uzme, obratite paznju da su konektori na kablovima jako krhki, tu se shtedelo bash (valja se pojachat izolirkom mozda, mi jesmo), konstrukcija je robustna, aluminij dobar, sve u svemu je dobra, ne chaj ni 'za te pare', dobra je i za vece pare.

Edited by gospa buba
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...