Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Samo da pohvalim paradajz čorbu iz kesice, jebe kevu.

Takođe, imaju sladoled po uzoru na štraus, malo je manji ali mnogo ukusniji /doduše, samo rokam vanilu, ali je bourbon vanila, ne obična kao kod Štrausa mada je i štraus vanila vrhunski sladoled meni/. Košta 130 dinara, ako niste alavi kao ja, možda ga deknete i dva puta, kod mene još nije pretekao posle otvaranja..

Link to comment
8 minutes ago, Moća said:

Kupili smo ovu krivudavu. Pa sto ne kupis gospo, nije sto grosa?

а треба да се наканим да јурцам до тамо и све то, а и заборавичу до четвртка :cry:

 

или ћу да се изјурцам и да ми се не свиђа :dry:

 

или ћу да видим да морам да се бијем са народима те одустанем...

Link to comment

Od sutra u ponudi budilnik sa projektorom, ja citam sa projektilom. Odmah mi kroz glavu prosla neka batina ili bar zolja pride, da se ubije na mrtvo kod prvog zv... [emoji38]

I kakve su to hipster gace? [emoji15]
Gace ko gace.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

Od sutra u ponudi budilnik sa projektorom, ja citam sa projektilom. Odmah mi kroz glavu prosla neka batina ili bar zolja pride, da se ubije na mrtvo kod prvog zv... emoji38.png

I kakve su to hipster gace? emoji15.png
Gace ko gace.
 

 

 

hipster gace, pretpostavljam zenske, su dublji model gaca. nisu one nesto duboke, recimo da su nekadasnji standard, ali svakako udobnije od onih nisko sjecenih, debilnih, koje realno samo djevojcice i izrazito mrsave zene mogu da nose

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

 

 

hipster gace, pretpostavljam zenske, su dublji model gaca. nisu one nesto duboke, recimo da su nekadasnji standard, ali svakako udobnije od onih nisko sjecenih, debilnih, koje realno samo djevojcice i izrazito mrsave zene mogu da nose

Zenske, da. Ma vidim na slici kakve su, kao vecina mojih, pa me zbunilo ono hipster. Nisam u toku ocigledno sta je sada in.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...