Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Otišao sam pre neki dan da uzmem baget :D i završio sa 3000 na računu.

 

Sad sam napravio pastu sa prelivom iz Linde sa ukusom dimljene slanine. Napravio kao i za ručak ali sam sve sad pojeo, ne sam oda je ukusno već košta i smešno nešto tipa 140 dinara ako se dobro sećam (možda je bila akcija). Da li da govorim da su Bariline duplo skuplje i duplo gore ukusom...

Kupio sam i neke bonbone na merenje, neke male karamele mlečne, jbt, ne možeš stati, iako se ne kidam nešto od slatkog, pojeo sam 300g isto veče, te karamele, i neke čokoladne manje sa raznim ukusima ali su super ukusne i jedne i druge pogotovu, karamele.

Linda, volim te. :heart:

Link to comment
On 28.2.2021. at 18:01, Jumanji said:

Sto je ekstra cenA. Prezident 0.5 je 360 dindzi, kravica 0.25 je 140,00.
Da vidimo samo sastav, mislim kolko hemije ima.
 

 

To je normalna cena, toliko je i u Metrou, nego nas naši banditi iz čistog bezobrazluka deru s tim slatkim pavlakama. Treba Nemci da se pojave da bismo shvatili kakva su bagra domaći proizvođači i trgovci.

  • +1 1
Link to comment

Da, hvalila ih ja ranije, ono bas, medjutim dva poslednja puta, doduse pre nekoliko meseci, bila uzasna tura (ture) grozno tvrde i prekisele. Bas se razocarala. Od tada nisam uzimala. Nisu lose ni one crvene da kikirikijem. Na istom mestu.

Link to comment

bila u lindi prekjuče (sreda), dakle izabrala dan kada nisu one neke akcijeske prodaje, mislila da ću izbeći gužvu

 

ne znam kad ću opet da odem u lindu, smaraju me te gužve užasno, ili je tako samo u ovoj lindi u koju ja idem (vojislava ililća)

 

neće me videti uskoro :dry:

  • +1 1
Link to comment

hvala vam, nisam ni planirala ovo za grad već za selo, pa ću umesto da nosim kućni organski otpad u šumu, lepo da ga strpam u ovo pa da posle đubrim voćke

 

eto to mi je namera :)

  • +1 2
Link to comment
On 6.3.2021. at 9:29, dùda said:

bila u lindi prekjuče (sreda), dakle izabrala dan kada nisu one neke akcijeske prodaje, mislila da ću izbeći gužvu

 

ne znam kad ću opet da odem u lindu, smaraju me te gužve užasno, ili je tako samo u ovoj lindi u koju ja idem (vojislava ililća)

 

neće me videti uskoro :dry:

 

tu je uvek najgora gužva, ja odem u borču, pančevo ili na adu

 

biram prodavnice gde se uglavnom ne ide peške

  • Hvala 1
Link to comment

Bio u Lindi, kupio ketler/kuvalo, plus kopiju onih "multi klješta/nož/turpija/testera" kopija onih oriđiđi Leatherman multitool, plus poklopac za šerpe sa silikonskim dodatkom za razne prečnike, plus silikonske modle za braunije...

Ketler je naaako...
Ceo je metalan, što mi se baš ne sviđa, baš je nako light varijanta, ergonomski je upitan, trajaće koliko traje, ne predviđam mu svetlu budućnost... IMG_20210311_094700_1.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

..., plus poklopac za šerpe sa silikonskim dodatkom za razne prečnike,...
 

Kupio ja prošli put kad je bilo, vrlo sam zadovoljan kako se pokazao. Generalno sve kuhinjske sitnice su mi sasvim dobrog odnosa cena/kvalitet.

 

Inače ne mogu da se otmem utisku da je to malo skuplje nego što je bilo ranije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...