Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

" userid="9780"] Naučio do sada kad im dođe neka akcija povoljno,
samo poraniti, negde pred samo otvaranje. [emoji6]
Uznu bejzbol palicu, ja ću suzavac. Ne može nam niko ništa. Prilazni put će biti posut mazutom. Izaći ćemo iz radnje i udaljiti se u magli, mirno i civilizovano se razići.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

ja kupila onaj ulje sprej za podmazivanje plehova, nisam jos probala. los im bio avokado, samo tvrdi zeleni, a obicno imaju onaj sa braon korom koji je zreo i  bukvalno moze da se maze na hleb kao namaz. odlicno uz kombinaciju sa krem sirom pilos, zelena etiketa (sa zacinskim biljem). kojeg juce nije bilo. samo par kutija onog plavog pilos sira.

kucna hemija bas jeftina, mada mi se cini da stipa za oci. no ne moz i jare i pare. sledeca kupovina za kucnu hemiju ipak dm

Link to comment
On 14.2.2021. at 22:04, gagilija said:

 los im bio avokado, samo tvrdi zeleni, a obicno imaju onaj sa braon korom koji je zreo i  bukvalno moze da se maze na hleb kao namaz.

Ja te tvrdje vise volim. Ostavim ih dva tri dana u sobi i oni lepo omekane.

  • +1 1
Link to comment
On 14.2.2021. at 14:14, Haralampije said:

Jebale vas lampe, ovaj topic treba izmestiti negde drugde, nema veze sa kulinarstvom

Čitam ovo glasom švedskog kuvara iz mapeta :D

  • +1 1
Link to comment

Upravo sam spucao 10 hiljada na ove italijanske sladolede, poslastice, pesto i ostale zezancije plus tri pleha i neku peglu na paru isuse.gif

Ali šta da radim kad im je sve to italijansko odlično, jače je od mene.. sad.gif

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk





  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...