Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts




..., idealan je za održavanje već čistih stanova i to na dnevnom nivou. Ipak, jednom nedeljno čini mi se da treba uzeti usisivač za detaljno čišćenje.
dovidjenja



sent from bubamoto


Link to comment
10 minutes ago, Haralampije said:

Ne, sad stvarno, treba da se 

94.jpg  je

 

hrana ovde a bofl andromolje nedge drugde

 

Ti si kao Đitler, koji bi da raseli Rome  ispod Gazele i prebaci ih na Bele vode. Oni rekli- ne može, navikli smo da živimo u centru.

 

Link to comment
8 minutes ago, halloween said:

 

Ti si kao Đitler, koji bi da raseli Rome  ispod Gazele i prebaci ih na Bele vode. Oni rekli- ne može, navikli smo da živimo u centru.

 

 

16 minutes ago, gospa buba said:



 

dovidjenja
 

 

Link to comment

Sutra ću biti kraći za 30k i preko.

ukratko: stubna bušilica, ugaona testera, tanjirasta brusilica, dve police, dva orginazatora alata, burgije.... itd

 

i naravno:

https://rs.cat-ret.assets.lidl/catalog4media/rs/article/158-06-21/gallery/preview/lg/158-06-21.jpg

moram čulima ukusa i mirisa da raščivijam u čemu je štos za kilo pite po 230din  :unsure:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

zaboravila, usled materijalnog uzbudjenja oko elektrike, da prijavim duhovno dobro: tvrde bombone bez shecera, 4 ukusa, za oko 120 dindzi kesica. jedna vrsta ima ukus na deterdzent sa sudove ali ne umem da se setim koja.

sent from bubamoto

Link to comment
2 minutes ago, J-♣ said:

Sutra ću biti kraći za 30k i preko.

ukratko: stubna bušilica, ugaona testera, tanjirasta brusilica, dve police, dva orginazatora alata, burgije.... itd

 

i naravno:

https://rs.cat-ret.assets.lidl/catalog4media/rs/article/158-06-21/gallery/preview/lg/158-06-21.jpg

moram čulima ukusa i mirisa da raščivijam u čemu je štos za kilo pite po 230din  :unsure:

Nadam se da ces naci sve to od alata....

Link to comment
1 hour ago, J-♣ said:

Sutra ću biti kraći za 30k i preko.

ukratko: stubna bušilica, ugaona testera, tanjirasta brusilica, dve police, dva orginazatora alata, burgije.... itd

 

 

Ja imam tu stubnu, malo me razočarao kratak hod tj dubina bušenja. Dobro je kad serijski bušiš slične rupe, al kad treba u različitim debljinama materijala da bušiš onda moraš da pomeraš onaj sto svaki čas. 

Imam i ger, al ne ovaj nego potezni, on mi je skroz ok. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...