Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

15 hours ago, gospa buba said:

 

ali zato jelly beans u roze kesicama vrede svaki dinar :D

 

Kad se setim našeg detinjstva, žvake sa kartama i u obliku cigarete,  sve regularno. Lidlove jelly beans, to je ta škola samo manje poročna- šećer i veštačke boje i 20 ukusa. Odlično!

  • +1 3
Link to comment

Jednom sam na moru video likove koji igraju karte sa celim spilom tih karata. Nisam mogao da verujem svojim ocima.

 

Sad ono sto sam hteo da pitam. Nije ishrana ali je linda:

 

Valjaju li cemu ove punjive baterije iz linde koje su na akciji od petka? Bilo ih je i ranije ali mi nisu trebale.

Link to comment
On 7.1.2021. at 13:58, jimi said:

Valjaju li cemu ove punjive baterije iz linde koje su na akciji od petka? Bilo ih je i ranije ali mi nisu trebale.

Dobre, ja sad već imam po dva pakovanja AA i AAA. Sloši mi se kad vidim neupotrebljive gomile baterija, tako da samo kupuj punjive, a ni ovaj punjač im ne deluje loše iako ga nisam uzela jer već imam drugi. Lepo su mi baterije poslužile za novogodišnje ukrasne sijalice.

Danas sam kupila udarnu bušilicu, pripadajuće burgije, nekoliko vrsti klešta, šestougaoni sklopivi odvijač, ali ću utiske javiti malo kasnije, nakon što budu isprobani. Bušilica ima svoj koferčić što je baš lepo. Uzela i sajlu za wc, zlu ne trebalo. Sve su to pristupačne cene.

Usput, kupila i hranu. Grašak u konzervi na sniženju 69 din, ali na kasi kucaju 89 din, reklamirala- vratili razliku. Uvek imaju negde neki skriveni proizvod sa nenivelisanom cenom, tako da pazite, naročito kad kupujete proizvode na sniženju.

  • Wub 1
Link to comment
23 hours ago, halloween said:

Dobre, ja sad već imam po dva pakovanja AA i AAA. Sloši mi se kad vidim neupotrebljive gomile baterija, tako da samo kupuj punjive, a ni ovaj punjač im ne deluje loše iako ga nisam uzela jer već imam drugi. Lepo su mi baterije poslužile za novogodišnje ukrasne sijalice.

Danas sam kupila udarnu bušilicu, pripadajuće burgije, nekoliko vrsti klešta, šestougaoni sklopivi odvijač, ali ću utiske javiti malo kasnije, nakon što budu isprobani. Bušilica ima svoj koferčić što je baš lepo. Uzela i sajlu za wc, zlu ne trebalo. Sve su to pristupačne cene.

Usput, kupila i hranu. Grašak u konzervi na sniženju 69 din, ali na kasi kucaju 89 din, reklamirala- vratili razliku. Uvek imaju negde neki skriveni proizvod sa nenivelisanom cenom, tako da pazite, naročito kad kupujete proizvode na sniženju.

junior je malo prouchavao taj njihov sistem cena i tvrdi da oni svesno igraju na nashu naviku da cena stoji ispod robe i da mi svi gledamo mehanichki dole, pa se dole ciljano uvek postavlja jeftiniji proizvod, te izludjeni potroshach malo malo pa premoreno usklikne gle 99 dinara, uzmi peshes komada, koji se na kasi potpuno ispravno i bez prevare pretvaraju u svaki po 299. to mi je malo dzukachki, shta mene briga ako je neko u njemachkoj navikao tako, navikao je i na 3 iljade evara platu, uredjenu drzavu i pravosudje, pa nama ne nudi niko :hihi:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

pa to, a ne mozesh ni da kazesh da su te prevarili, sam si se prevario, a oni su samo malo pomogli, ali to je njihova kuca pa su je uredili po svom, tako vole. ko u trznom centru shto dignu hranu na nebo, pa kad ogladnish, dok dodjesh do jela, kupish aljinu, kofer, bonsai, cigarete na struju, pelene za buduce unichice i maskaru. pa ruchaj. ja sam se dosta iznenadila kad su mi objasnili da je to crkva osnovana kako bi i psiholozi dodatno sluzili djavolu, pored nas bijednih potroshacha kojima josh i isprazbe dzepove putem. e ti kriv neko? nije. a ovo u lindi je bash primitivno, mogli su da traze i da idemo po radnji unatrashke dry.png

sent from bubamoto



  • Haha 2
Link to comment
junior je malo prouchavao taj njihov sistem cena i tvrdi da oni svesno igraju na nashu naviku da cena stoji ispod robe i da mi svi gledamo mehanichki dole, pa se dole ciljano uvek postavlja jeftiniji proizvod, te izludjeni potroshach malo malo pa premoreno usklikne gle 99 dinara, uzmi peshes komada, koji se na kasi potpuno ispravno i bez prevare pretvaraju u svaki po 299. to mi je malo dzukachki, shta mene briga ako je neko u njemachkoj navikao tako, navikao je i na 3 iljade evara platu, uredjenu drzavu i pravosudje, pa nama ne nudi niko :hihi:
Sad znam za tu foru, ali pre par godina u Austrija kupovao u Lidlu, nemam pojma po kojim enama, u stvari kupio sam one njihove mini mars i bounti, ovde nikad nisu bili na akciji.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Sto se tice redjanja robe to su nas ucili u skoli jos u proslom veku...

Najskuplja roba po meri u nivou ociju najpovoljnija dole.

Hleb u uglu da prodjes celu prodavnicu.

A Lidl ima obavestenjetm  o cenama.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

... a ovo u lindi je bash primitivno, mogli su da traze i da idemo po radnji unatrashke dry.png

sent from bubamoto


 

Pa meni baš čudne i oni njihove pokretne trake...leva za gore a desna za dole...:blink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...