Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

On 24.12.2020. at 14:59, banatjanin said:

iz te praznične ponude rado bih pazario štogod. recimo, pištolj za flambiranje ne može da ne valja, tiganj od rostfraja deluje pristojno takođe.

 

ono za šta sam se najviše zakačio je mašina za mlevenje mesa, to mi baš treba, ali nisam siguran u kvalitet. cenio bih ako neko ima da podeli iskustvo

 

jedino što verovatno ničega neće biti kad ja odem

 

Ja pre par godina kupio neku tefalovu, i realno nije za svinjokolj. Meso mora da se dobro očisti od bukvalno svake žile i da se sitno iseče, i onda ide. Al ko da se zajebava tako na 20-30 kila + nema se vremena.

 

Sad njom meljemo paradajz i ajvar, a meso nosimo na uslužno mlevenje

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 27.12.2020. at 13:59, vookela said:

Jel probao neko one instant kafe sa poreklom? Vidim sastav 100% robusta kod jedne kao i kod ove sto redovno kupujem, ima li neke razlike u ukusu?

Ja pijem ponekad Vijetnamsku 100% robustu i razlika u ukusu je pogolema.

  • +1 1
Link to comment
On 27.12.2020. at 13:59, vookela said:

Jel probao neko one instant kafe sa poreklom? Vidim sastav 100% robusta kod jedne kao i kod ove sto redovno kupujem, ima li neke razlike u ukusu?

 

On 30.12.2020. at 9:16, askeladden said:

Ja pijem ponekad Vijetnamsku 100% robustu i razlika u ukusu je pogolema.

Ja sam probala dve, Sumatra i Colombia. Sumatra lepša. Colombia izuzetno jaka, ima razlike u ukusu.

  • +1 2
Link to comment

deco, gumene bombone haribo u velkim kutijama nemojte, malo su bajate (al pojele se svakako :dry: )

 

ali zato jelly beans u roze kesicama vrede svaki dinar :D

 

 

 

i povedite rachun ko voli, surimi im je standardno 99 dinara.

Edited by gospa buba
Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

deco, gumene bombone haribo u velkim kutijama nemojte, malo su bajate (al pojele se svakako :dry: )

 

ali zato jelly beans u roze kesicama vrede svaki dinar :D

 

 

 

i povedite rachun ko voli, surimi im je standardno 99 dinara.

sta znaci bajate? napravljene isti dan kad je presecana vrpca na otvaranju Stonehenge-a ? 

Link to comment
sta znaci bajate? napravljene isti dan kad je presecana vrpca na otvaranju Stonehenge-a ? 
ne toliko, ja pojedoh. al recimo iz milera su primetno mladje :D

da, i neke mlechne karamele sa kravom chini mi se, chetvrtaste, umotane kao ruske bombone. to isto nemojte. ja cu da gledam da ih istopim posolim i utopim u neki kolach.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...