Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Jurio sam i ja danas kućicu za lutke, kud je spomenu deci, bio u zemunskoj, t. bunaru i ivana ribara, ostale samo kuhinje..

Pitao sam radnicu, u četvrtak bi trebalo da stigne nova tura ali nema pojma koje tačno igračke, nemojte me psovati ako ne bude tada ono što tražite :)

Ja odoh da pravim borbeni plan i taktiku za četvrtak..

Link to comment

Bila, sa starijim. Uspeli da kupimo kantu sa kockicama, bušilicu, set drvenih trkačkih autića i par malih puzlica drvenih za bebište.

Nema apsolutno NIŠTA od železnica a nisam videla ni ono za Moćinče. Ima sadržaja za kuće za lutke ali samu ne videh. Ni MATCHBOX autiće, ko je pokupovao od vas matorih neka vrati. 

Link to comment
On 26.10.2020. at 8:06, renne said:

dani skandinavije

 

Snimak ekrana 2020-10-26 080234.jpg

Uhh groznih li bombona, davno nisam ništa grđe pojeo, elem, ako nekome padne šećer (u slučaju ovih bombona so :mad:) a da se zatekao u blizini Autokomande, neka mi se javi, čeka ga nekoliko kesica :)

Link to comment

Ja sam propo, nije bilo kućice za lutke..

Kao utešnu nagradu uzeo 10 u 1 društvene igre, time sam pokrio stariju, a za mlađu neke male lutke pa nek izmisli kućicu za njih..

Link to comment
36 minutes ago, zoki said:

Ja sam propo, nije bilo kućice za lutke..

Kao utešnu nagradu uzeo 10 u 1 društvene igre, time sam pokrio stariju, a za mlađu neke male lutke pa nek izmisli kućicu za njih..

Imas pristojnih kucica za lutke na kupujem prodajem, ljudi prave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...