Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

28 minutes ago, J-♣ said:

 

Na trošarini rade od 7h. Neki alat plane do 7:10, kao na primer punjiva litijumjonska baterija 12v koja startuje automobil kad otkaže akumulator, ima minijaturni kompresor za punjenje gume, usput još opciju da dopuni mobilni - zatekao sam samo natpis sa cenom, a ispod prazan boks. Dva puta sam došao baš rano ciljano za nešto što je bilo najavljeno, a nisu ni izneli. Znaju zaposleni da razgrabe u magacinu veče pred sutrašnju akciju.

Biće od sledećeg ponedeljka opet nesto slično, ali bez kompresora

2020_11_16_21.49.42.jpg

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:
2 hours ago, Moća said:
Mi kupili kuhinju prosle godine i vredi sve pare. Danas smo hteli da kupimo kasu za prodavnicu ali se rasprodalo :(
Tako da molim forumase kad idu u Lindu da mi kupe ako ima a ja placam i postarinu i igracku i pice.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Nije mi tesko naravno, samo ako ima, idem sutra. Daj sliku.

Evo je broj 2:

 

Linda kasica.jpg

Dzimo ti palceve i ja i zena :D

Edited by Moća
Link to comment

Nema @Moćo :(
U dve Linde sam bila na Vidikovcu, rekli su u drugoj mozda dodje sutra, u prvoj nisam imala koga ni da pitam. Malo toga ostalo, neke sitnicice, sve ocerupano. Bas mi je krivo.
Nije mi tesko i sutra da svratim u tu drugu, samo pitanje kada ce to "mozda" da dodje. Ima li neko iskustva, ujutru ubacuju ili u toku dana stize?
Imate li poznanstva po tim radnjama, kako u Maksiju uvek znamo nekog, dovoljno su dugo ovi ovde?



Link to comment

Prijatelj išao juče u sva tri Tošina Lidla po neke igračke za kuhinjicu, bukvalno sve planulo odmah. Ja htela da dokupim još železnica i bušilicu igračku ali vrv uludo idem? 

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

Nema @Moćo :(
U dve Linde sam bila na Vidikovcu, rekli su u drugoj mozda dodje sutra, u prvoj nisam imala koga ni da pitam. Malo toga ostalo, neke sitnicice, sve ocerupano. Bas mi je krivo.
Nije mi tesko i sutra da svratim u tu drugu, samo pitanje kada ce to "mozda" da dodje. Ima li neko iskustva, ujutru ubacuju ili u toku dana stize?
Imate li poznanstva po tim radnjama, kako u Maksiju uvek znamo nekog, dovoljno su dugo ovi ovde?


 

Očekivano :( od sada šaljem tasta u 7 ujutru da čeka u redu kad budu neke dobre igračke. Hvala u svakom slučaju!

10 minutes ago, renne said:

Nema ni u Zemunskoj

Hvala!

Link to comment

U nekim Lidl radnjama stoji zalepljeno da je dozvoljena kupovina u količini primerenoj potrebama domaćinstva ali za sad ne znam da su ikom takvom utovarivaču odbili da prodaju na kasi. 

Na ana forumu neka članica pisala da je njen muž izrevoltiran izvadio liku iz kolica jednu od deset drvenih kućica za lutke koje je ovaj uredno natrpao. Kapiram da kad roditelju proradi primalni instinkt odbrane čeljadetovog prava na drvene igračke - sva sredstva su dozvoljena. 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Valkyrie said:

U nekim Lidl radnjama stoji zalepljeno da je dozvoljena kupovina u količini primerenoj potrebama domaćinstva ali za sad ne znam da su ikom takvom utovarivaču odbili da prodaju na kasi. 

Na ana forumu neka članica pisala da je njen muž izrevoltiran izvadio liku iz kolica jednu od deset drvenih kućica za lutke koje je ovaj uredno natrpao. Kapiram da kad roditelju proradi primalni instinkt odbrane čeljadetovog prava na drvene igračke - sva sredstva su dozvoljena. 

Откуд знаш шта пише на "ана форуму" :fur:

  • Haha 3
Link to comment

Sad ću pogledati u katalogu, mislim da u ponudi ima fina kućica koja bi mogla da bude zanimljiva klincima. Ono što sam zatekao danas mi se niš nije dopalo. Sem matchbox autića koji su povoljni.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...