Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

samo jednom sam bila u Lidlu, gore na Trošarini, i ničeg nije bilo. a sad kad sam videla ponudu za kolače za praznike za sveee hoću sveee.

u kom Lidlu kupujete, gde je dobra ponuda, gde mogu da odem da razbijem svoj Linda maler?

Link to comment
1 hour ago, decak Kejt said:

samo jednom sam bila u Lidlu, gore na Trošarini, i ničeg nije bilo

Naravno, babe iz Kumodraža  i ogromne dokone žene u čadorima, sve sa buljucima dece i unucima, opleve taj Lidl tako da ne ostane kamen na kamenu.

Edited by halloween
  • Haha 2
Link to comment
39 minutes ago, cartman said:

To je manje vise slucaj u svim Lidlovima™. Ako ne dodjes u zoru gomila stvari iz kataloga je odavno otisla (i pojavi se u toku dana na kupujem-prodajem)


znači moram da gadjam četvrtak ujutru da bih se domogla čokoladnih kapljica :D

Link to comment

Zavisi, nesto se proda brzo, nesto ne, nema bas pravila, mada se narod i zadovoljio pa ne jurca onako sabjale kao ranije, ali da znate da neke stvari ne dodju uopste u sve radnje. Provereno.

A kad sam ovde, sve hocu da pitam, koji je tamo guz papir najbolji? Ako ne racunam Zewu kada su dani brendova.

izvoljevas preko svake mere [emoji38]ol:
blush.png
Link to comment

Mi muskarcine samo Smirdex trosimo :) ... Granulacija zavisi od raspolozenja

 

Koji god troslojni da uzmes dobar je... uhvati onaj koji ti je na akciji te nedelje

  • Hvala 1
Link to comment

prvi put sam bio u lidlu pre tri dana. blizu sam bio jednog pa zato.meni potpuno nov koncepat. sve ti je spakovano, nema ono da pitas kakav je sir, dajte mi ovoliko onoliko necega. povrcke doduse kao i svuda. svidja mi se sistem za hleb.

gomilu stvari su mi bile nepoznatih proizvodjaca. posle sam pricao sa sestrom koja je zivela u berlinu da mi malo pojasni sve to u vezi lidla.

kasirke jedino imaju dusu. 

cudan osecaj prvi put. posle mi se sve vise dopadalo iako imam averziju prema vec spakovanim npr suvomesnatim proizvodima. sve je bilo korektno.

eto tako

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...