Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

kupio sinoć neki italijanski desert pistaći, čokolada, šlag i još nešto. pakovanje od pola kila je za malo pojedeno.

Edited by djordje geprat
Link to comment
On 3.11.2020. at 17:59, gospa buba said:

umirem od ovih bombona, necu se smiriti dok ne pozderem sve :ph34r:

 

Probao. Svaka čast na palatalnom stoicizmu, ali ovo je nešto najgore što sam probao, ikad. Ili još uvek ne mogu da se setim od šoka.

Mislim da je zato što su slatko i slano savršeno izbalansirani u tu užasnu notu odvratnosti, da bar jedno potire drugo bilo bi mnogo podnošljivije.

Edited by zorglub
Link to comment
Just now, zorglub said:

 

Probao. Svaka čast na palatalnom stoicizmu, ali ovo je nešto najgore što sam probao, ikad.

Mislim da je zato što su slatko i slano savršeno izbalansirani u tu užasnu notu odvratnosti, da bar jedno potire drugo bilo bi mnogo podnošljivije.

hvala hvala, jutros dokusureno, te  gotovo je stim :s_p:

Edited by gospa buba
Link to comment
hoce li linda otvarati onlajn prodavnicu za nas geografski hendikepirane?
Na KP ima dosta toga, ne znam samo da li su preporodavci insajderi , ili stvarno noće sredu na četvrtak ispred lidla, i hoće li menadžment tome stati u kraj, da se spreči da se artikal proda u pola sata prvog dana, već da se izbacuje ograničeno.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment
Na KP ima dosta toga, ne znam samo da li su preporodavci insajderi , ili stvarno noće sredu na četvrtak ispred lidla, i hoće li menadžment tome stati u kraj, da se spreči da se artikal proda u pola sata prvog dana, već da se izbacuje ograničeno.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Pisao sam već, ortak mi neki menađer tamo, imali su sastanke povodom toga (alat je bio u pitanju) i zaključili da ne mogu ništa efikasno da urade...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...