Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Olja otkrije tako nekoga kao što je on ili ona Milica Kralj i onda ih provrte kroz sve emisije. Jedva čekam da vidim Cvijetina kako kuva sa Lepim Brkom.
Kad je Mrdalj prvi put bio u Utisku, sledeće jutro je listao štampu sa Nevenom. Nek bar obrate pažnju na raspored analitičara koji stoje u fundusu Avala filma. [emoji3]
Nije to samo Olja.
Prosto to je tako, lenjost novinara, pritisak da "mora neko".


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
32 minutes ago, msv said:

Mnogo nervira ta njegova salonska pozicija, kao da ne zna gde živi.

Juče je kod Rade dao i paralelu sa nekom scenom iz Boljeg života. Daj, božetm da je i sam shvatio šta je hteo da kaže.

Meni se gade te sve forice iz jugoslovenskih serija. Nije mi jasno zasto neko misli da smo isto drustvo

Link to comment

Pa taj portal i jeste "opozicioni tabloid", ne treba tu očekivati neke kvalitetne tekstove već treš kao kod svih drugih tabloida.
U suštini sve što je ispod nivoa N1 portala ide na Nova.rs

Link to comment

A ko je to trenutno uopšte "bolji" od njega od svih analitičara, ili uopšte opozicionara? (osim Marinike)

 

Meni je lik iritantan, ali nije da ne radi nešto što i svi drugi rade...

Link to comment
39 minutes ago, mraki said:

Ovi su kanda malo opsednuti jutarnjim programom Prve. Najpre Jovanom i Srdjanom, onda Čukanovićem, a sad i ovom. Svaki dan nešto o njima, i na stranu to kakvi su, ovaj tekst je nekako baš odvratan.

https://nova.rs/posts/da-li-ce-zmaj-od-sipova-biti-sledeci-gost-jutarnjeg-na-prvoj

 

Samo juče i danas: 

- Srđan: Pitajte Jovanu zašto je odustala od tužbe protiv Prve

- Kako je Jovana zavrnula kuma Srđana za novi posao

- Čukanović: Ne idem kod Vučića na slavu, niti na rođendan

- Dizali joj kola u vazduh: Ko je novo lice jutarnjeg na Prvoj

:D 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Ovi su kanda malo opsednuti jutarnjim programom Prve. Najpre Jovanom i Srdjanom, onda Čukanovićem, a sad i ovom. Svaki dan nešto o njima, i na stranu to kakvi su, ovaj tekst je nekako baš odvratan.
https://nova.rs/posts/da-li-ce-zmaj-od-sipova-biti-sledeci-gost-jutarnjeg-na-prvoj
Pa brdo njih je došlo sa Prve i B92 i ne mogu da se suzdrže...

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...