Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

21 hours ago, mraki said:

Na nova.rs uporedjuju slučaj Jovane i Srdjana sa serijom The Morning Show, kažu neodoljivo podseća.

Pa onda kao da je to malo, kažu neverovatna fizička sličnost Jovane sa Dzenifer Aniston,  i Srdjana sa Stivom Karelom. :isuse:

ovi su opsednuti sa njima, zasto toliko Nova S prati ovaj slucaj, preci tamo nikada nece?

Link to comment

Klikovi... Od par informacija su napravili seriju tekstova

Izvršna urednica Jelena Tušup je nedavno pričala da su oni u fazi investicije - nema reklama nego grade brend. Zato npr. imaju kulturnu rubriku. To znači da vremenom mogu biti samo gori.

Edited by msv
  • Haha 1
Link to comment
ovi su opsednuti sa njima, zasto toliko Nova S prati ovaj slucaj, preci tamo nikada nece?
Pa verovatno su bili u nekim pregovorima sa UG, pa možda to nije išlo kako su očekivali...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ja ne vidim trenutno koji program bi mogli da vode na kanalu Nova S, pošto jutarnji vodi Nevena, a Maja i Rada vode popodnevni magazin. Tu je i Nataša, koja je privremeno na N1, isto jutarnji program. Mislim da je UG popunio glavne voditeljske pozicije, da tako kažem, možda eventualno da vode neku kolažnu emisiju, neki talk show u toku nedelje u večernjim terminima, npr. od 20,ili 21h.
Sa druge strane, Jovanin suprug je nekoj vrsti dila sa TS/mts, i emituje svoja 3 tv kanala preko njihovih kablovskih mreža i pay zemaljskog paketa, pa nisam baš siguran da bi Jovana svojim dolaskom na neki od UG kanala rizikovala i ugovor Željka sa mts-om.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Ja ne vidim trenutno koji program bi mogli da vode na kanalu Nova S, pošto jutarnji vodi Nevena, a Maja i Rada vode popodnevni magazin. Tu je i Nataša, koja je privremeno na N1, isto jutarnji program. Mislim da je UG popunio glavne voditeljske pozicije, da tako kažem, možda eventualno da vode neku kolažnu emisiju, neki talk show u toku nedelje u večernjim terminima, npr. od 20,ili 21h.
Sa druge strane, Jovanin suprug je nekoj vrsti dila sa TS/mts, i emituje svoja 3 tv kanala preko njihovih kablovskih mreža i pay zemaljskog paketa, pa nisam baš siguran da bi Jovana svojim dolaskom na neki od UG kanala rizikovala i ugovor Željka sa mts-om.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk


To ko je kod mts/superstartv, a neko njegov u UG. To nema veze, to se lako pegla...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...