Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

nema razlike izmedju pink.rs i ovoga na Nova S
Uhhh ne znam ne pratim Pink pa ne bih baš da tvrdim tako nešto.
Ali sigurno da neka ekipa menađerska ne bi imala ništa protiv tolike gledanosti po bilo koju cenu.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Realno, kvalitete koje je Pink tokom svog postajanja umeo da ima teško da može dostići Nova S. Ali, to o Pinku su stare priče i bavio sam se već njima na forumu. Činjenica je da je Pink sve gori i gori kao što je i činjenica je da je gori na način na koji se savršeno uklapa u diskutabilnu sliku onih kojji su ga žestoko pljuvali tada, pre deset, petnaest godina...

 

Naravno, kao što ću ponovo na forumu biti nadjačan svime osim argumentima, tako se eto i medijska slika menja prema svemu osim prema kvalitetima koji su postojali...

 

 

Edited by Ajant23
  • +1 1
Link to comment



Realno, kvalitete koje je Pink tokom svog postajanja umeo da ima teško da može dostići Nova S...

Ajde života ti, navedi koji su to kvaliteti Pinka, u kom životu? Koje godine? Od početka je zamišljena kao televizija koja nikad ne prikazuje pravo stanje u društvu i državi. Posredno i neposredno su podržavali ili podržavaju sve one koji su bili ili su još uvek na vlasti, menjaju dresove, bolje da se zove Kameleon tv.
Kvalitet i Pink su za mene kao dve totalno suprotne strane sveta.


Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, andrija-king said:


 


Ajde života ti, navedi koji su to kvaliteti Pinka, u kom životu? Koje godine? Od početka je zamišljena kao televizija koja nikad ne prikazuje pravo stanje u društvu i državi. Posredno i neposredno su podržavali ili podržavaju sve one koji su bili ili su još uvek na vlasti, menjaju dresove, bolje da se zove Kameleon tv.
Kvalitet i Pink su za mene kao dve totalno suprotne strane sveta.


Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 

meni sve od 2000 do 2010

Link to comment
10 minutes ago, andrija-king said:

Ajde života ti, navedi koji su to kvaliteti Pinka, u kom životu? Koje godine? Od početka je zamišljena kao televizija koja nikad ne prikazuje pravo stanje u društvu i državi. Posredno i neposredno su podržavali ili podržavaju sve one koji su bili ili su još uvek na vlasti, menjaju dresove, bolje da se zove Kameleon tv.
Kvalitet i Pink su za mene kao dve totalno suprotne strane sveta.

 

Od kvaliteta: filmski program koji je verovatno jedan od najboljih sve skupa sa dugogodišnjim ugovorima sa Time Warner kompanijom (oni su i u doba razgranatih torenata umeli da iskopaju filmove koje je teško naći poput Helmanovih, Ashbyjevih i tako dalje). Onda u devedesetim je tu bio prilično kvalitetan City, koji je početkom prošle decenije imao sjajnih intervjua politički nezadojenih poput onih na B92. 

 

Što se tiče te vlasti, baš me nešto briga. Sećam se pravedničkog gneva, sve sa citatima Kanta, kojim se Čupić obračunavao sa vladom u doba Đinđića, a sve u ime... Bolje da oćutim. Slušao sam te moralne kritike i gle čuda i njih je Pink donekle opravdao, ali petnaest, dvadeset godina kasnije...

 

Inače, kao što sam već pisao. Bolje da televizija ima jednu kvalitetnu emisiju ili dva kvalitetna sata makar sve ostalo bilo najgore smeće nego da teži ispeglanom mediokritetsvu. Do idiotizma usaglašena i ujednačena ponuda nije odraz kvaliteta već prikrivena cenzura, koja zabranjuje ono malo kvaliteta zbog kojih par sati nedeljno i gledam taj kanal.

  • Hvala 1
Link to comment

Posljednji dobar film na Pinku kecu koji sam gledao je bio Blejd Raner u nekom terminu od 3 ujutro prije jedno 15ak godina. Ni tog termina više nema već godinama, sad je tu zadruga. Filmski program Pink ima kad ne ide Zadruga, a to je jedno mjesec dana ljeti. Ta Nemečekova vremena su pluskvamperfekat. 

Na drugim Pinkovim kanalima i ima nešto, ali na osnovnom kanalu su turske i krš domaće serije, politička propaganda, zadruga i prenosi predsjednika.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ajant23 said:

Od kvaliteta: filmski program koji je verovatno jedan od najboljih sve skupa sa dugogodišnjim ugovorima sa Time Warner kompanijom (oni su i u doba razgranatih torenata umeli da iskopaju filmove koje je teško naći poput Helmanovih, Ashbyjevih i tako dalje). Onda u devedesetim je tu bio prilično kvalitetan City, koji je početkom prošle decenije imao sjajnih intervjua politički nezadojenih poput onih na B92.

 

I svi se ljube kao da su rodbina...

Link to comment
1 hour ago, Ajant23 said:

 

Od kvaliteta: filmski program koji je verovatno jedan od najboljih sve skupa sa dugogodišnjim ugovorima sa Time Warner kompanijom (oni su i u doba razgranatih torenata umeli da iskopaju filmove koje je teško naći poput Helmanovih, Ashbyjevih i tako dalje). Onda u devedesetim je tu bio prilično kvalitetan City, koji je početkom prošle decenije imao sjajnih intervjua politički nezadojenih poput onih na B92. 

 

 

i Bilja Siti koja izjavi da bi radila na CNN-u kada bi ispeglala akcenat

 

  • Haha 2
Link to comment
A tek turbo sljam 90-ih..samo za to ih je trebalo pohapsiti I spaliti tv do temelja!
Nisam ja za tako extremne mere. Mislim da je mnogo korisnije, i legalno, da im se dozvola za nacionalnu frekvenciju oduzme, prvo zbog dugovanja za porez kao i za dugovanja/neplaćanja za korišćenje nacionalne koncesije/frekvencija. Istovremeno se milioni bacaju na enterijere/exterijere za nove sezone raznoraznih Farmi/Zadruga/Zvezdica i sličnog programa upitnog kvaliteta, na honorare raznoraznih blago rečeno čudnih osoba, kvazi zvezda reality đubreta koje se servira 10+ sati dnevno na nacionalnoj televiziji, ko da živimo u Bocvani ili Gvatemali. Dozvolu mogu da im oduzmu i na osnovu programske koncepcije koja apsolutno ne odgovara onoj na osnovu koje je dozvola i dodeljena. Gde se izgubio školski, kulturno/obrazovni, dokumentarni program iz obećanja DJ Žexa? E da, pazi, pa nije ga ni bilo, po mojoj proceni sve ukupno 24 sata, ako saberemo ukupnu minutažu za svih ovih skoro pa 30 godina. Malo li je, a?!

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...