May 31May 31 Author Mnogo očekujete od Bugarina™ 😉A realno niko ne mora da joj kaže, ali tako je to. To je taj kvalitet™.13 minutes ago, TWEN FM said:Nisam rekao da Iva treba da se izvini u svoje ime, ipak su drugi tamo odgovorni za emitovanje programa...Pa ne da se izvini u svoje ime, nego da zna da treba da se izvini...
May 31May 31 Nije to sad vise ni vazno, vodila je emisiju do kraja i to je to.Nesto drugo primecujem poslednjih par nedelja: Kad se nedeljom emituje decija emisija "Kefalica" prvo ide repriza, pa onda "Premijera". Bilo je do nedavno obrnuto...
Create an account or sign in to comment