Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

На страну Пинк, проблем Нове је што претендује да буде нова Прва и да парира Блицовом порталу а са друге стране је обиљежена као анти-Вучићевска телевизија и портал. И онда се углавном врте у круг мање-више истих гостију и тема и вишеструких реприза ударних емисија.

 

Кад је већ тако, боље би било да гурају неке документарце или неке оригиналне пројекте, зашто не заћи по јутјубу и наћи неке младе људе који праве занимљив и квалитетан садржај па их платити да то раде за њих. Али јок ајмо дати емисију Марку Видојковићу и то након што прво гостује код Оље па код Кесића па код Раде па још једном.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

На страну Пинк, проблем Нове је што претендује да буде нова Прва и да парира Блицовом порталу а са друге стране је обиљежена као анти-Вучићевска телевизија и портал. И онда се углавном врте у круг мање-више истих гостију и тема и вишеструких реприза ударних емисија.

 

Кад је већ тако, боље би било да гурају неке документарце или неке оригиналне пројекте, зашто не заћи по јутјубу и наћи неке младе људе који праве занимљив и квалитетан садржај па их платити да то раде за њих. Али јок ајмо дати емисију Марку Видојковићу и то након што прво гостује код Оље па код Кесића па код Раде па још једном.

To sto predlazes kosta a ne donosi prihod, tako da nista od toga.

Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Jaka stvar kupili Hit radio i TDI... A da nisu kupili Danas, on bi se raspao posto im je tiraz manji od broja stanovnika  posecnog solitera na NBG

 

Hit ima nacionalnu pokrivenost, a TDI skoro pa nacionalnu. Nije baš beznačajno...

Ovo drugo stoji.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

To sto predlazes kosta a ne donosi prihod, tako da nista od toga.

 

А Видојковић ради џабе а подиже зараду?

 

Мислим, контам ја шта ти говориш, али то је опет избор шта желе да буду

Link to comment
1 minute ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

А Видојковић ради џабе а подиже зараду?

 

Мислим, контам ја шта ти говориш, али то је опет избор шта желе да буду

Pa to zele da budu, ne ono sto ti predlazes...

  • +1 1
Link to comment
На страну Пинк, проблем Нове је што претендује да буде нова Прва и да парира Блицовом порталу а са друге стране је обиљежена као анти-Вучићевска телевизија и портал. И онда се углавном врте у круг мање-више истих гостију и тема и вишеструких реприза ударних емисија.
 
Кад је већ тако, боље би било да гурају неке документарце или неке оригиналне пројекте, зашто не заћи по јутјубу и наћи неке младе људе који праве занимљив и квалитетан садржај па их платити да то раде за њих. Али јок ајмо дати емисију Марку Видојковићу и то након што прво гостује код Оље па код Кесића па код Раде па још једном.
Zaboravio si jutarnji program i Mentalno Razgibavanja, u istom danu.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Jutros Darko i Marko dobili poziv na privatni broj u toku emisije, javio se General VJ i najavio tužbu zbog prošlonedeljnog sprdanja sa njegovim imenom za koje kaže da je jedini u Srbiji sa istim. Pomenuti oficir našao se na spisku ljudi kojima je predsednik dodelio ordenje 11.novembra.
Amaterska greška Markova je što je čoveka uključio direktno u program, ja to nikad ne bih uradio. Vratite pa pogledajte, posle 10, ne znam tačno vreme.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, andrija-king said:

Jutros Darko i Marko dobili poziv na privatni broj u toku emisije, javio se General VJ i najavio tužbu zbog prošlonedeljnog sprdanja sa njegovim imenom za koje kaže da je jedini u Srbiji sa istim. Pomenuti oficir našao se na spisku ljudi kojima je predsednik dodelio ordenje 11.novembra.
Amaterska greška Markova je što je čoveka uključio direktno u program, ja to nikad ne bih uradio. Vratite pa pogledajte, posle 10, ne znam tačno vreme.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk


 

 

 

da, nije trebalo da bude ukljucen u program, ali bas je dobro sto se to ukljucenje omaklo. general je idiot ciji je karakter na liniji sa vucicevim, fakat da je dobio privatan broj telefona da zbog sitnice zove voditelja je mozda i skandal, zavisno od toga da li ga je dobio preko zajednickih poznanika ili mocnickih veza, ali cinjenica da dvojicu voditelja jutarnjeg programa - pa neka su i najneduhovitiji na svijetu - neko svako malo maltretira bi trebalo da je osnov, uz ostalo sto se ovdje dogadja, da se zapitamo jesmo li vise uopste normalni kad sve ovo dopustamo

 

  • +1 2
Link to comment

Sad treba Marko da potegne tužbu protiv mobilnog operatera koji je neovlašćeno dao njegov broj, i time prekršio zakonske odredbe o privatnosti i/ili ličnim podacima pretplatnika. Mislim da se tako zove, nisam stručan za tu oblast, ne zamerite ako nisam napisao tačan naziv. Verujem da znate na šta sam mislio.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Bio je opet daj deo oko 19:40, tad sam bas uhvatio i koliko god da su mi ova dvojica (DarMar) iritantni, ali ono sto je Marko rekao posle toga je za svaku pohvalu. Treba da tuzi tog generala, mobilnog operatora (ako je uopste odatle procureo broj) ili nekog treceg (osobu koja je dala njegov privatni broj). Ako se uopste to i desi, svi znamo kakav ce epilog da bude, jer svi znamo koliko nam je tuzilastvo dobro.

  • +1 2
Link to comment

uopste nisam sigurna da se tuzbom za davanje broja tu moze ista postici, prakticno je nedokazivo, osim u slucaju da je izvor mobilni operater, da broj nije dat prijateljski i u dobroj vjeri. ali generalov poziv je bio ocigledan, a bezrazlozan pritisak i znajuci da nije prvi kojeg ova dvojica dozivljavaju, imamo pravo i uporiste da posumnjamo da je dio neke strategije.

fakat da su iritantni marku i darku u srbiji, nazalost, umanjuje vjerovatnocu da ce ih javnost, kolege, tviter, braniti i to je zabrinjavajuce. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...