Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ljudi, Nova i N1 prenose Newsmax Adria, koji je jako pro trump, otkud to? zar nije N1 CNN filijala?
N1ja affiliate CNN. Dakle on im je "prvi pick" ako treba da sarađuju sa nekim i da razmenjuju materijal.
Dosta je to labavo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
53 minutes ago, Frank Pembleton said:

N1ja affiliate CNN. Dakle on im je "prvi pick" ako treba da sarađuju sa nekim i da razmenjuju materijal.
Dosta je to labavo...

.... Shiit has hit the fan!
 

sizofreno mi. bas pustih na jutjub njihov jutjub lajv... katastrofa. Fox na steroidima, dete od infowarsa bukvalno

Link to comment

U kasnom terminu, da se ne sablažnjava narod :D

Brzo su napredovali na TV, drago mi je, zbog Mareta, naročito. A Nikola Tomić će i dalje da se snebiva (videti Utisak) da kaže koja je to emisija gde Vučića non-stop zovu psihopatom.

Link to comment
U kasnom terminu, da se ne sablažnjava narod [emoji3]
Brzo su napredovali na TV, drago mi je, zbog Mareta, naročito. A Nikola Tomić će i dalje da se snebiva (videti Utisak) da kaže koja je to emisija gde Vučića non-stop zovu psihopatom.
Polako sa "napredovanjem"...
Nadam se da ako Vidojković krene "balistic" neki menadžerčić ne krene da ih "pegla".
Nadam se da je taj termin znak da ih neće umekšavati.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Bas sinoc komentarisem sa zenom, forsiraju coveka a ne znam ni sam zasto. On je valjda politicki analiticar i u tom svojstvu dolazi u emisiju, da analizira politicku situaciju u zemlji/ regionu/ svetu, a on 90% vremena forsira pricu o promeni izbornog sistema, dakle daje neke ideje i predloge... takoreci pametuje, i malo malo pa opljune opoziciju. Pa napravi brate udruzenje/pokret/stranku pa onda predlazi te "revolucionarne" ideje

Edited by de Sisti
  • Hvala 1
Link to comment

Ali najjace mu je kad kaze, onda taj izabrani predstavnik kad se vrati u svoje mesto sa sednice skupstine mora da odgovara narodu. Tacno mogu da zamislim kako bi to kod nas izgledalo :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

da nije otišao u istraživanju realnog stanja od Grocke.

realno, i Grocka bi bila dovoljna, tamo je bio onaj govnar što je naložio da novinaru spale kuću...

Link to comment
Ma tačno se vidi da je akademac teoretičar, da nije otišao u istraživanju realnog stanja od Grocke.
Verovatno je njegov najveći kvalitet da uvek hoće i može, kad god ga pozovu.
I da ima instaliran skajp.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Olja otkrije tako nekoga kao što je on ili ona Milica Kralj i onda ih provrte kroz sve emisije. Jedva čekam da vidim Cvijetina kako kuva sa Lepim Brkom.

Kad je Mrdalj prvi put bio u Utisku, sledeće jutro je listao štampu sa Nevenom. Nek bar obrate pažnju na raspored analitičara koji stoje u fundusu Avala filma. :D

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...