Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Hteo je da se njegovo ime vise ne pominje a izazvao je da dosta vise ljudi sad zna za njega... veliki blam i za njega i za vojsku. Jedino ako ovaj poziv nije bio vrsta neke poruke, tipa znamo sve o vama, broj telefona i tako to.

 

Edit. A vratio sam tu emisiju od 11. novembra, pomenuli su ga 30 sekundi

Edited by de Sisti
Link to comment
12 hours ago, andrija-king said:

Jutros Darko i Marko dobili poziv na privatni broj u toku emisije, javio se General VJ i najavio tužbu zbog prošlonedeljnog sprdanja sa njegovim imenom za koje kaže da je jedini u Srbiji sa istim.

 

 

I naravno da nije jedini Jelesije u Srbiji.

 

O7XVFJa.png

(brojevi telefona izbrisani)

 

http://www.11811.rs/belestrane (ukucati Jelesije u polje Ime i kliknuti na Traži)

 

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment

Ko god da ima/trpi ovakav pritisak treba da bude zasticen, ali naravno ako to uopste obelodani u javnost kao sto je Marko to uradio u programu.

 

Nego mene zanima jos nesto, da li je djeneral namerno zvao da bude ukljucen u program ili se zeznuo pa je ocekivao da ga nece ukljuciti u program ili se isto zeznuo i racunao da DarMar idu po staroj programskoj semi od 6 do pola 9?

Link to comment

Trenutno ova dvojica solidno raspiruju teorije zavjere nekim čudnim "poslala mi tetka" snimkom u vezi sa kovidom.

 

Dare i Mare su pravi pokazatelj da je i antivučićevski korpus sastavljen od dosta nepismenih budaletina. Zaista ne kapiram ko ovo može da gotivi.

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, James Marshall said:

Trenutno ova dvojica solidno raspiruju teorije zavjere nekim čudnim "poslala mi tetka" snimkom u vezi sa kovidom.

 

Dare i Mare su pravi pokazatelj da je i antivučićevski korpus sastavljen od dosta nepismenih budaletina. Zaista ne kapiram ko ovo može da gotivi.

 

Nisu ni naciste isterivali sve sami Hemingveji i Nazori..bilo je tu i pijanih Rusa i gologuzije spremne da pokrade sve i idiota zadojenih mrznjom i ideologijom. Ali su odradili posao.

 

Ko god moze makar kako da pomogne - super.

  • +1 1
Link to comment

Ovo sa ovim antivakserstvom može samo Jovanu Stojković da dovede, u prevodu da sačuva Vučića. Ovo što ova dvojica rade direktno ide u korist Vučiću.

Na stranu što i dalje ne mogu da skapiram po kom osnovu su ova dvojica bilo kakav faktor. Da pustiš majmuna da klikće i tako pušta klipove sa YT imao bi isto uticaja, pod uslovom da mu daš dva sata dnevno na flagship kanalu najjačeg operatera kablovske.

Link to comment

Ja nekako njih vise gledam kao na pucanj iz sacmare (svaka asocijacija je Ok)..Ispalice se 100 zrna..50-60 ce pogoditi cilj, ostalo ce se razleteti po okolini.

Oni se mahom bave Vucicem, kad god sam ih dohvatio na Tv ali pokriju i ostali dijapazon gluposti..koji moze da nam ometa kakav takav komfor koji nam je jos preostao.

 

A za vakcinaciju..da se nose..noc celu sam probdeo pre nego sto mi je dete primilo MMR..jer ti budale usade crv sumnje.

  • +1 1
Link to comment

Ma oni su tu nako da popune, ne koštaju mnogo ovaj jedan prodaje rakiju kajsiju i šljivu (treba da probam) organizuje "iventove" , ovaj drugi ima drugi biznis. Njima dobro, sigurica kinta. NovaS mirna, moguće da ne bi oni bili tu da je pre njih Nevena&co rešila da pali sa Prve...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...