Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vrlo neprijatno uvijanje u sarmu priče o maskama koje ne štite, jutros u razgibavanju. Bradonja u par navrata ulazi u berserk

Edited by desboj
Link to comment

Meni je ova forma Razgibavanja skoro pa odbojna, neprivlačna. Nemaju recimo muzičku podlogu, malo mi šuplje deluje to njihovo "kritičko razglabanje sa elementima pljuvačine". Poistovećujem ih sa onom dvojicom dekica iz Muppet-a koji kritikuju sve sa njihovog balkona. Izašli su iz onog klasičnog klišea jutarnjih programa, i valjda je to ok, jer nisu više na radiju.Možda im je baš to bila namera, ne znam, možda prave svoju verziju Howard Stern show-a, nisam još uvek načisto. A šta se desilo sa radiom Nova S?


Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Vrlo neprijatno uvijanje u sarmu priče o maskama koje ne štite, jutros u razgibavanju. Bradonja u par navrata ulazi u berserk
Da ja sam jutros, šaltao i naletim na ovo i shvatim da ono što mi kažu da je Dare potpuno "flipnuo", izgleda istina
..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Da ja sam jutros, šaltao i naletim na ovo i shvatim da ono što mi kažu da je Dare potpuno "flipnuo", izgleda istina
..

.... Shiit has hit the fan!
 

 

lik je kompletni bolid otkako sam ga prvi put čuo na bilo kom radiju

 

  • +1 2
Link to comment

Još na početku pandemije je šerovan isečak iz emisije gde su izjednačavali koronu sa ptičjim i svinjskim gripom, "oće da nam uvale vakcine" i sl. Generalno im je emisija kao da su dva pijanca ispred dragstora dobili dva sata na televiziji.

Da je bar zabavno... Izmrcvare me od dosade i u tizeru od pola minuta.

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

Dobra emisija sa Sinišom Kovačevićem kod Vesne Dedić.

 

Javno potkačio Dušana, Brstinu i Ćustića, mada to je manje bitno u celoj priči...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...