Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

3 hours ago, James Marshall said:

Trenutno ova dvojica solidno raspiruju teorije zavjere nekim čudnim "poslala mi tetka" snimkom u vezi sa kovidom.

 

Dare i Mare su pravi pokazatelj da je i antivučićevski korpus sastavljen od dosta nepismenih budaletina. Zaista ne kapiram ko ovo može da gotivi.

 

Ja ih gledam skoro svako jutro, ali kad krenu u ove teorije zavera prebacim, preteruju stvarno. I ne samo sto preteruju vec ispadaju debili

  • +1 1
Link to comment

ja u principu ne prihvatam taj način. još od onih jutarnjih razbuđvačkih aktivnosti danice i ilketa na b92. skakanje s teme na temu, upadanje u reč, smejanje sopstvenim "duhovitostima"......................sada, šarajući daljincem, naletim na ovaj dvojac i, ništa ih ne razumem. trebalo bi da bude spontano i duhovito a ne nalazzim ni S ni D.

Link to comment

Ne mogu da nađem topik za SBB nit znam gde je, pa ću da se prišljamčim ovde jer kapiram ovde su samo eSBeBeovci:

 

Da li i vama SBB (Eon) daljinski ždere baterije? Imam osećaj da ih menjam svakih 4-5 nedelja?

  • +1 1
Link to comment

Pa u settings gde su podesavanja za video/audio, jezik i ostalo ima i daljinski, pa kad kliknes izbaci ti na koliko je %

Edited by Jimmy Kowalski
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa u settings gde su podesavanja za video/audio, jezik i ostalo ima i daljinski, pa kad kliknes izbaci ti na koliko je %

 

Hmmm... lik kad je postavljao EON nije mi dao tu bitnu informaciju.

 

Hvala, provericu kad dodjem kuci

Link to comment

Za gašenje svetla na daljinskom

pritisne  se dugme eon home(ono srebrno) pa se ide na podešavanja pa na daljinski( i tu isto piše nivo baterije % )  pa na notus uc i tu se isključuje

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...