Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, maheem said:

51pts za 31 mins, 16/11 3pt, 10/10ft. možda jedna trojka je bila sa 7.25. kraj prve i treće četvrtine je čist bezobrazluk :lolol:
dalas katastrofa posle prve četvrtine. trae young mi se činio kao dijabola, i dalje mi se tako čini al je zabavan za gledati.
sakramento dobio memfisa, nema highlightsa ali pridružujem se hvaljenju bagleya. dobar na obe stane, bez usiljenosti. uostalom jako mi se sviđa sakramentova četvorka: fox, hields, cauley stein i bagley
toronto 5-0 mislim da su ove godine bolji od bostona, kawhi i smith su im baš legli pored lowryja.
 

 

Odgledao celu, iako sam bio blizu da odustanem kad je bilo nekih 14-15 za Memfis u drugoj... Bagli hmm , bolji doprinos igri daje Bjelica definitivno, ali ni drugi pik nije uopste los za sada.Deli im ravnomerno minutazu, s tim sto su poceli da igraju i zajedno jer je nadam se uvideo da cim je Dzajls na parketu ode sve u onu stvar... Badi Hild i Koli Stajn tu vec nema greske definitivno. Ali zato Fox majko moja....... Koliko gluposti covek moze da napravi za jednu utakmicu to je nemoguce, i uvek kad mislis da ne moze neku novu, on je izmisli i pridoda...Ovako ako neko pogleda hajlajtse ili mozda statistiku pomislice ok dobar je, ali to veze nema,, Kad je vec poceo sa nasima, nek Vlade dovede i Tea, pa neka dele minutazu:)

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

A što Hjuston ne može da se sastavi, Melo je rak NBA franšiza

 

2 hours ago, maheem said:

bogu hvala pa je to prokletstvo istinito :lol:

ima sigurno ekipa kojima bi znacila njegove ofanzivne deonice sa klupe, ali koji ce on hjustonu je prilicno nejasno

sa arizom su i igrali odbranu, ovo sad je smesno

pa jos pol koji je vise povredjen nego zdrav, sumnjam da oni mogu opet do drugog mesta

2 hours ago, maheem said:

51pts za 31 mins, 16/11 3pt, 10/10ft. možda jedna trojka je bila sa 7.25. kraj prve i treće četvrtine je čist bezobrazluk :lolol:
dalas katastrofa posle prve četvrtine. trae young mi se činio kao dijabola, i dalje mi se tako čini al je zabavan za gledati.
sakramento dobio memfisa, nema highlightsa ali pridružujem se hvaljenju bagleya. dobar na obe stane, bez usiljenosti. uostalom jako mi se sviđa sakramentova četvorka: fox, hields, cauley stein i bagley
toronto 5-0 mislim da su ove godine bolji od bostona, kawhi i smith su im baš legli pored lowryja.
 

ma ok je sakramento skroz (u odnosu na predvidjanja)

bjelica je dobro dosao da poveze ove klince, a tek bi bogdanova uloga tu mogla biti velika

precesto srljaju i na obe strane donose neke bas onako pocetnicke poteze

 

a mislim da toronto koliko god bio dobar sad ipak nije nivo bostona

ako nista drugo ovi jbg imaju vise opcija

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Kad ce Bogdan? I sto Ajzea Tomas ne igra za Denver?

bogdanu predvidjali oporavak 4-6 nedelja, sto je padalo negde pocetkom novembra

 

 

Link to comment

Bogdan ce sedmog. 

 

Tomas je povredjen. 

 

Memfis je kanta od ekipe, gledao sam ih protiv Indijane, Gasol nije ni senka nekadasnjeg Gasola, ziv nisam kako su uspeli da dobiju Jutu. Sinoc je bila tekma za Sakramento za uzeti od pocetka. Igrali su b2b posle Denvera pa su igrali ko polupani prvo poluvreme. Svaka normalna ekipa bi ih napunila 20 razlike ali Memfis ne moze. Mislim da ce Sakramento jmati vise pobeda od njih na kraju. 

Link to comment

ne znam da li se nekad desilo da prvih  pikova ovako jako udju u ruki sezonu. doduse, mozda je na to uticalo sto se generalno igraju landara pisore odbrane sa ovim novim kriterijumom sudjenja. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...