Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, MayDay said:

Pa meni je bilo ultra dobro jer imam Carisa LeVerta u Fantazi timu, a on je bio the MOTM. Mogla sam da navijam lepo, pošto ne navijam ni za Nikse, ni za Netse otherwise.

 

Ja sam se spremila za gledanje kao u komedijama. Odmah smo kupili hot dog i po pola litra kokakole. Mora ceo fazon. Kad smo seli shvatila sam da se uprkos bojazni, sasvim lepo vidi teren i prepoznaješ igrače uredno. Kod Niksa igrali samo Enes Kanter gulenovac i Hardavej Jr. Ostali kanal. U Netsima malo razudjenije, ali su isto skup jadnika. Osim my boy Carisa. :D

 

Publika je smešna. Fakat je razlika izmedju NYK fanova i BKN. Ovi prvi više znaju o košarci. Ovi drugi kao da su došli na K-pop koncert. Transfer blama. 

 

 

normalno :D

 

gulenovac je najludja faca

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovde se bolje vidi pljuvanje i rondova pesnica preko paulovog lica. 

 

ne znam kako liga gleda na ovakve stvari u poslednje vreme. Oce li pasti duga suspenzija ili samo udarac po dzepu?

 

Link to comment

gledam ovaj sakramento, pre svega kako igraju odbranu, brane skok u odbrani, gube lopte i zamisljam obradovica npr da im je trener! :D

 

covek bi pozeleneo do kraja prve cetvrtine

 

a nije da nemaju kvaliteta u napadu

 

bjelica opet dobro otvorio utakmicu

doduse popio jednu bananu, koja je bila ocigledna jedno 3 sekunde ranije :D

 

Edited by pbg12345
Link to comment

uzese pobedu na gostovanju Oklahomi...i to uz vise no pristojnu partiju Vestbruka...Bjelica solidan, malo ga nekad izbace u odbrani jos na prvom koraku, ali igrao je minute kada se resavalo...i dalje se nije nametnuo kao lider, malo suteva uzima

Link to comment

Kakav bol u kurcu kod Goldenstejtovaca, negde izmedju prve i druge brzine. Green se seta po terenu, Igudala isto, ne zna se sta Klay igra. Durant da 8 poena u 2 napada i Kari ubaci trojku da ih odrze u igri ali deluju kao grupa milijardera koje smaraju da igraju regularnu sezonu pa eto da nam ucine svima kad vec ne moze odmah da bude maj i plejof.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...