Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

[mention=8933]arheolog1981[/mention]imace priliku, posto ga je tibs ocigledno vidi kao 6tog coveka ove sezone, sto u 1 sistemu znaci 30+minuta :fantom:
 
jokara izgleda inspirisan protiv izazivaca za najboljeg mladog visokog [emoji3]
 
 
veceras uvertira za ovogodisnje finale zapada 
 
 
Teško će Klipersi do finala :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, maheem said:

mada, sad nalazim da westbrook ima tripl dabl, 18 poena bez promašaja iz igre i sa slobodnjaka....

To su i rekli komentatori - "preko 30" ili 35 - vec koliko je dao, ne znam sad napamet.

Link to comment
2 hours ago, arheolog1981 said:

Rose odličan sinoć, 28/5/5. Voleo bih da ga češće viđam u ovom izdanju... i da ostane zdrav pre svega.



Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 


Stvarno je dobro odigrao.. ali na kraju su poentirali preko njega 2+1 i MIN je izgubila :/

Link to comment
42 minutes ago, Have_Fun said:


Stvarno je dobro odigrao.. ali na kraju su poentirali preko njega 2+1 i MIN je izgubila :/

realno bio je faul dsj-a, ali se to nikada ne sudi u takvim trenucima...

Link to comment
47 minutes ago, MiddleClass said:

Jel stvarno Embid tolika rupa da Vucevic ima partiju karijere protiv njega?

 

:Hail:

Najjaca nedelja u istoriji NBA-ja - Nikola J i Nikola M i Nikola V - svi po tripl-double i po milion poena pride...

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Sad ponovo gledam hajlajtse... il ovaj Ajton nije 216cm il je Jokić porastao :D Ne da ne deluje manji, nego čak za malo veći... da ne pričam koliko je Jokić širi :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Moras obavezno  da nabavis djozluke, naravno da  Ayton  ima cm u odnosu na Jokica .

Edited by Micko8
Link to comment
12 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

kako je bilo?

Pa meni je bilo ultra dobro jer imam Carisa LeVerta u Fantazi timu, a on je bio the MOTM. Mogla sam da navijam lepo, pošto ne navijam ni za Nikse, ni za Netse otherwise.

 

Ja sam se spremila za gledanje kao u komedijama. Odmah smo kupili hot dog i po pola litra kokakole. Mora ceo fazon. Kad smo seli shvatila sam da se uprkos bojazni, sasvim lepo vidi teren i prepoznaješ igrače uredno. Kod Niksa igrali samo Enes Kanter gulenovac i Hardavej Jr. Ostali kanal. U Netsima malo razudjenije, ali su isto skup jadnika. Osim my boy Carisa. :D

 

Publika je smešna. Fakat je razlika izmedju NYK fanova i BKN. Ovi prvi više znaju o košarci. Ovi drugi kao da su došli na K-pop koncert. Transfer blama. 

 

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...