Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa milvoki je ekipa koja ima glavu i rep

imaju dubinu, imaju jednog od najdominantnijih igraca lige

 

uopste te tri ekipe istoka su trenutno ponajbolje iza gsw

Link to comment

ludi kari je oborio jos jedan rekord, ako sam dobro cuo komentatora u broju vezanih utakmica sa datih 5 i vise trojki

za poluvreme je dao 24p bruklinu uz sut 5/8 za tri

 

a u sezoni sutira preko 12 trojki uz procenat iznad 50%! :D

pa kako se braniti od toga jbt?

Link to comment

Meni je ovo potpuno negledljivo. 40 šuteva za trojku Netsa, ko prvi dođe do lopte pali kao da sutra ne postoji. U reket se ni ne ulazi, šta će tamo, možda se i neki udarac dobije, pa igrač mora da pauzira tri utakmice zbog krvi iz nosa.

 

Da se ovako igralo u NBA kad sam bio tinejdžer, mislim da bih dane i dane svog života koje sam proveo gledajući basket, proveo radeći nešto interesantnije...npr gledajući karling.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Da, uhvatio sam prošle sezone par utakmica Hjustona, horor. Smešno mi je samo kako su stats nerdovi oduševljeni takvom košarkom, a do pre 10ak godina za bilo kog evropskog igrača da nije 4 ili 5 standardna uvreda bila je - his highlights video is a 3-point chuck fest. Jbg, sign of the times.

Link to comment

Nije mi jasna ova žal za staaarom NBA. Jel je košarka bila gledljivija kada su centri trošili pola napada da se uguraju pod obruč da daju zicer jer ne znaju da šutiraju van reketa? Neko je provalo da je 3>2 i to je sve. Hjuston je prošle godine bio najzanimljivija ekipa za gledanje. Odlična kretnja lopte i prangijanje za tri. PnR Harden-Capela je bilo milina gledati.

Link to comment
6 minutes ago, Bane_V said:

 Jel je košarka bila gledljivija kada su centri trošili pola napada da se uguraju pod obruč da daju zicer jer ne znaju da šutiraju van reketa?

 

Nije ni ovo lepše kad ti isti centri  mesto zicera i bilo kakve borbe  biraju povratnu slobodnom saigraču za 3.

Edited by dillinger
Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Sanse Kingsa na Floridi za neki sat?

 

 

Pa Majami je favorit, mada Kingsi su ih dobili oba puta prošle sezone..

Link to comment

majami je i inace prilicno zajeban za predvidjanje

pitanje je ko ce i da li ce neko tamo da iskoci odredjeno vece

 

ali, sve to nije bitno, veceras dobija sakramento :fantom:

Link to comment

Majami igra u sporijem ritmu i uspeli su da uvedu utakmicu u takav ritam jer Sakramento nije mogao da kupi koš prvih 5min pa onda ova druga petorka jedno 4 min bez koša takođe. Teško je igrati u brzom ritmu ako šut ne ide jer jednostavno onda ti je u glavi i teže ti je da se odlučiš na šut.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...