Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

covek je imao da promasaja i bliizine i tri izgubljene lopte u poslednjih 3,5 minuta utakmice, ti pitas sto se nije islo na njega? islo se na njega, i usrao je utakmicu.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imao je izgubljene lopte zato sto su  mu se saigraci  bukvalno sudarali  sa njim, nisu znali da se otvore  , uz to i dobra odbrana lejkersa,  Millsap i Murry su najzasluzniji za poraz usporavanje  igre naguzivanjem u reketu, divljanje Murry-ja ,gubio lopte , driblao do besvesti itd . uz Lensovu,  seriju od 8 poena , kada se cinilo da ce Denver da prelomi utakmicu.

Edited by Micko8
Link to comment

sada sm gledao statse, jer znam sta sam gledao... dakle, Murray 3 turnovera, Jokic 6. ne znam kako je to Murray onda divljao? Lakersi ne znaju da igraju odbranu, kakva dobra odbrana Lakersa? ako Ball cuva Jokica, ne znam kakav da je defender, covek je jedno 15cm nizi i 30 kila laksi, Jokic treba da ga ubaci u kos sa sve loptom. sve ostalo je sviranje kurcu.

a ta prepiranja sa sudijama, gde hoce da mu se u sred LA u zadnji 3 minuta izjednacene tekme svira svaki kontakt? to bi neko mogao malo da mu izbije iz glave

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

sada sm gledao statse, jer znam sta sam gledao... dakle, Murray 3 turnovera, Jokic 6. ne znam kako je to Murray onda divljao? Lakersi ne znaju da igraju odbranu, kakva dobra odbrana Lakersa? ako Ball cuva Jokica, ne znam kakav da je defender, covek je jedno 15cm nizi i 30 kila laksi, Jokic treba da ga ubaci u kos sa sve loptom. sve ostalo je sviranje kurcu.

a ta prepiranja sa sudijama, gde hoce da mu se u sred LA u zadnji 3 minuta izjednacene tekme svira svaki kontakt? to bi neko mogao malo da mu izbije iz glave

Zajebi izgubljene lopte I statse ,  covek tapka loptu do besvesti I gleda samo kako da je ubaci u kos, ostali igraci u petorci su totalno  odseceni , decko je totalna nula ako ga ne krene sut . Uhvatio si se jedne situacije kao pijan plota I to gde je lopta izasla iz obruca , unosio je u kos  njihove centre celo vece, trebao je svaki napad da ide na  njega  na  post up a ne na Millsap-a, tako su trebali da uspore lejkerse,  pa odigrali su dobru odbranu veceras tako sto su  odsekli Jokica pa je onaj indijanac "kreirao" umesto  njega.

Link to comment

dobar teo, vidi se da se uzeleo kosarke, trudi se ko kakav mladic :)

herel je zivotinja :D njima je inace ta druga petorka sa njima dvojicom, vilijamsom i ovim klincem rukijem bolja od pocetne lagano

tamo jedino haris sto valja

boban usao tek na kraju, popio tenicku, ne znam da li zbog vesanja o obruc (sa parketa naravno :D ) ili zbog napusavanja

u poslednjih 10ak sekundi, kad su svi cekali da prodje vreme, on se ispalio, krenuo da dribla (vazduh) preveo loptu preko celog terena, dok mu neko od saigraca nije uzeo da se ne blamira

licio malo na onog klinca debeljucu kad mu daju da izvede pocetni udarac na fudbalskoj tekmi, a on "pretrci do gola, "izdribla sve" i da gol

samo sto boban nije dao gol! :(

 

 

saigraci napokon otkrili bjelicu, ne samo sa loptom, nego su poceli i da ga slusaju, te ih slaze po terenu

neverovatan uticaj na ekipu ima na obe strane

inace mu je ovo sinoc drugi najbolji ucinak kad su poeni i skokovi u pitanju

a imao je jos jednu trojku koja se bukvalno izvukla iz kosa, dva takva zicera, nekoliko otvaranja saigraca na trojci koje ovi nisu ubacili, dakle iako je statisticki to odlicno na terenu je jos bolje izgledao

 

negde kad je vezao dve jako bitne trojke, pa onda trecu nije sutnuo vec dodao saigracu ispod kosa za lagan zicer, divac je imao sou pored terena, sve sa gestikulacijom "el vidite kakav posao radim" ! :D

ok, sa bjelicom jeste oprao bar deo brljotina

 

ali neverovatna grupa su kingsi, koliko talenta, a opet nekako u momentima deluju kao da prvi put igraju ozbiljnu kosarku

foks prednjaci. potpuno odsustvo osecaja za vreme, rezultat, vreme do kraja napada, momentum

on ce da je pripali cim predje pola ako mu je u rukama i to je to :D

 

a oni krelci su me nervirali celu tekmu (igrao na kladzi), gubili od jebenih niksa, da bi onda u 4toj cetvrtini ubacili bukvalno sve sto su sutnuli i zavrsili utakmicu serijom 35-6 :D

durant je valjda 25 od 40 dao u toj cetvrtini

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Gledaš li, Tibodo Tome?

ma boli ga kurac

sinoc ih je milvoki nabio stoka razlikom vec u prvom poluvremenu, a on verovatno razmislja kako nou da privoli da dodje, pa da i njega arci jedno 40 minuta

 

oni, oklahoma, hjuston ne zna se ko ima vise "zvezda" u ekipi, a da jadnije izgleda

Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

Kazu zli jezici da jeSakramento komapktniji bez Bogdana?!

to mene zajebavas, posto sam nekoliko puta pominjao da ce im mnogo znaciti njegov povratak da ih poveze?

posto ne znam ko bi nesto slicno tome sto si napisao izjavio

 

sinoc su dosta igrali u petorci fox,hild, dzekson, begli, bjelica

ima mesta i za bogdana i da klinci imaju prostora da igraju

 

sinoc u par situacija se bas videlo koliko bi im znacio, da malo stane na loptu i odigraju uigranu akciju

ovako jedva dobise, dosta zahvaljujuci i sreci i nespsobnosti protivnika

 

na pocetku sezone sam verovao da bi bilo ok da izvuku bar dve pobede do toronta (tad negde se bogdan vraca), a oni ce lagano imati 5-5 do tad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...