Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledah snimak upravo...Bjelica radi neverovatan posao u Kingsima, uneo je prilicno iq-a u ekipu kako u napadu , a cini se jos vise u odbrani (doduse drugi pik sa drafta  taj procenat umanjuje jbg..) Sad se i meni cini da je ovoj ekipi Doncic vise trebao , da stane malo na loptu, razigra, za razliku od Foxa...

Link to comment

Gledao sam mnogo utakmica Denvera prosle sezone...koliko god da je impresivna Jokiceva statistika, utisak mi je da je on ove sezone dosta tromiji, sporiji i "negledljiviji"...ne znam sa cime bih uporedio, mozda je najblize onom da sampionski timovi pobedjuju i kada igraju ruzno i sa pola gasa

 

opet se nadam da sam se samo istripovao i da mi je utisak jako subjektivan zbog ocekivanja koja sam imao...

Link to comment

Mislim da jesi subjektivan, čini mi se da je Nikola dosta snažniji i više ide na kontakt igru tj da ima više poverenja u tu karakteristiku svoje igre. Što se tiče same brzine, ne čini mi se nešto tromiji, sporiji. Sad ima max ugovor, pa to možda podsvesno utiče i na očekivanja.

Link to comment

Jokic je jedan od najzanimljivijih igraca za gledanje, barem po ocenama real gm  forumasa, Zach Low sa ESPN-a svrsava na sam pomen njegovog imena .  Da je tromiji ne bi mogao   da guli  onako u odbrani :)  deluje dosta fizicki snazniji  ove sezone . Mislim da je na pocetku sezone  premasio sva ocekivanja, prva sedmica odmah igrac nedelje, prosle sezone je bio jednocifren u  prvih pet,sest meceva.

Edited by Micko8
Link to comment
43 minutes ago, Mil@n said:

Mislim da jesi subjektivan, čini mi se da je Nikola dosta snažniji i više ide na kontakt igru tj da ima više poverenja u tu karakteristiku svoje igre. Što se tiče same brzine, ne čini mi se nešto tromiji, sporiji. Sad ima max ugovor, pa to možda podsvesno utiče i na očekivanja.

 

+1

 

Nema šanse da je Jokara tromiji i sporiji, ove ruki centre koji su navodno pojam brzine i atletskih sposobnosti je pregazio kao plitak potok™

Link to comment

pa pisali smo to odmah posle prve utakmice

vidljivo igra sa manje utrosene energije

svi su svesni kakav je igrac i on sam i trener i saigraci i protivnicki igraci, pa i sudije :)

tako da u kombinaciji za novim ugovorom, verovatno sve to cini, da mu je samopouzdanje na maksimumu, greske dozvoljene ionda to sve ide lagano, na cist kvalitet

onako kako gsw deluje i odradjuje pocetak sezone kao ekipa, tako jokic kao pojedinac

 

koliko je "losiji" govori i npr kako je ponistio klinca pre neko vece

jokic od prosle sezone bi usao da se nadigrava sa njim, ovoodisnji jokic ga je podrazumevano ugazio

 

@Mil@n pa lakse ulazi u fizicke duele i zbog toga sto je sudijski kriterijum sad na njegovoj strani

 

@Micko8 vise je oscilirao, nego sto je bio konstantno jednocifren/ispodprosecan

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...