Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 hours ago, 1n54jd3r said:

Gledao sam mnogo utakmica Denvera prosle sezone...koliko god da je impresivna Jokiceva statistika, utisak mi je da je on ove sezone dosta tromiji, sporiji i "negledljiviji"...ne znam sa cime bih uporedio, mozda je najblize onom da sampionski timovi pobedjuju i kada igraju ruzno i sa pola gasa

 

opet se nadam da sam se samo istripovao i da mi je utisak jako subjektivan zbog ocekivanja koja sam imao...

ja ga nikad nisam video (do pre neki dan) da zakuca (a da je skocio - ono - srpski pravoslavno)... 

Link to comment
18 hours ago, pbg12345 said:

pa pisali smo to odmah posle prve utakmice

vidljivo igra sa manje utrosene energije

svi su svesni kakav je igrac i on sam i trener i saigraci i protivnicki igraci, pa i sudije :)

tako da u kombinaciji za novim ugovorom, verovatno sve to cini, da mu je samopouzdanje na maksimumu, greske dozvoljene ionda to sve ide lagano, na cist kvalitet

onako kako gsw deluje i odradjuje pocetak sezone kao ekipa, tako jokic kao pojedinac

 

koliko je "losiji" govori i npr kako je ponistio klinca pre neko vece

jokic od prosle sezone bi usao da se nadigrava sa njim, ovoodisnji jokic ga je podrazumevano ugazio

 

@Mil@n pa lakse ulazi u fizicke duele i zbog toga sto je sudijski kriterijum sad na njegovoj strani

 

@Micko8 vise je oscilirao, nego sto je bio konstantno jednocifren/ispodprosecan

 

Nije oscilirao nego je bio  u potcinjenom polozaju  u odnosu na Millsapa, trebalo je opet frtalj sezone da prodje   da  bi se podelile uloge kako treba.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...