Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Bogdan im je bio najbolji  i najinteligentniji igrac u ekipi prosle sezone, naravno da ce doneti dodatni  kvalitet  kada se vrati na teren u Novembru. Sto se tice Bjelice , on nije nikada bio veliki strelaca ali u NBA ligi danas  bi mogao lagano da  belezi do 18 koseva  po mecu samo kada bi svako vece dobijao  odredjen broj lopti, pogotovo sto  mu  je sut za tri poena   u NBA ligi odlican , u tom segmentu igre je bas napredovao otkako je u americi .

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, theanswer said:

bogdan bogdanović je vrhunski igrač, nije superstar na nba nivou niti će to ikada biti ali... kome to nije jasno posle toliko njegove košarke odgledane taj treba da nađe bolji hobi od praćenja košarke

 

Bogdan Bogdanovic, kao ni Bjelica, nece ni blizu uciniti Sakramento plejof kontenderom, o cemu je ovde rasprava, kako je npr. Jokic ucinio sa Denverom. Kome to nije jasno, moze samo suzama da okvasi lenjir.

Link to comment

Ako su Fox i Hield persone koje možeš zauzdati da se podrede timu Sakramento će biti mnogo bolji. Bjelica i Cauley Stein deluju super zajedno na parketu. 

Link to comment

Kangzi ce ici daleko koliko Fox i Bagley III budu kadri da ih odvedu, nema tu mnogo filozofije. Nece oni i dalje prismrdeti plejofu ove godine, uz sav napredak. 

 

Zdravi Clippersi su sa druge strane legitiman kontender za plejof mesto. Ako tako nesto moze da postoji. 

Edited by Joe D
Link to comment
4 hours ago, pbg12345 said:

Ako uzmes neki san antonio i popovicevu filozofiju tu mogu biti itekako bitni igraci

 

+1

 

boris-diaw.png

 

Da bude bitan kao legenda :Hail: u poslednjoj šampionskoj ekipi Spursa, i puna kapa.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

 

Bogdan Bogdanovic, kao ni Bjelica, nece ni blizu uciniti Sakramento plejof kontenderom, o cemu je ovde rasprava, kako je npr. Jokic ucinio sa Denverom. Kome to nije jasno, moze samo suzama da okvasi lenjir.

 

Verujem da si suzama okvasio mnoge lenjire zbog Bogdana Bogdanovića pa da zato tako pišeš. 

 

Ne, neće Bjelica i Bogdan sami učiniti Sakramento plejof kontenderom, ali te paušalne glupave ocene tipa ni blizu kojom ne znam šta želiš da dokažeš jednostavno nisu na mestu. Sakramento ove godine neće biti plejof kontender. Foks tek treba da sazri, Begli je tek počeo da igra. Ali kada dođe vreme Bogdan i Bjelica će sigurno značajno pomoći tome.

 

Jokić je superstar kakav sam već napisao da Bogdan nije, ali nije on napravio Denver plejof kontenderom nego kontenderom. Takođe ne ove sezone ali u dogledno vreme. Mešaš stvari. 

 

@Joe D

 

Cele prošle sezone sam pisao da ako Klipersi budu zdravi da ulaze u plejof sigurno. Kad se pogleda koliko im je pobeda falilo a koliko su igrali bez gomile igrača, samo da budu upola zdravi ko prošle upadaju u plejof lagano. Ima gomila timova na zapadu sa većim problemima od njih. 

Edited by theanswer
Link to comment
 
Bogdan Bogdanovic, kao ni Bjelica, nece ni blizu uciniti Sakramento plejof kontenderom, o cemu je ovde rasprava, kako je npr. Jokic ucinio sa Denverom. Kome to nije jasno, moze samo suzama da okvasi lenjir.
Ko je to postavio kao temu rasprave?


Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока

Link to comment
 
Verujem da si suzama okvasio mnoge lenjire zbog Bogdana Bogdanovića pa da zato tako pišeš. 
 
Ne, neće Bjelica i Bogdan sami učiniti Sakramento plejof kontenderom, ali te paušalne glupave ocene tipa ni blizu kojom ne znam šta želiš da dokažeš jednostavno nisu na mestu. Sakramento ove godine neće biti plejof kontender. Foks tek treba da sazri, Begli je tek počeo da igra. Ali kada dođe vreme Bogdan i Bjelica će sigurno značajno pomoći tome.
 
Jokić je superstar kakav sam već napisao da Bogdan nije, ali nije on napravio Denver plejof kontenderom nego kontenderom. Takođe ne ove sezone ali u dogledno vreme. Mešaš stvari. 
 
[mention=291]Joe D[/mention]
 
Cele prošle sezone sam pisao da ako Klipersi budu zdravi da ulaze u plejof sigurno. Kad se pogleda koliko im je pobeda falilo a koliko su igrali bez gomile igrača, samo da budu upola zdravi ko prošle upadaju u plejof lagano. Ima gomila timova na zapadu sa većim problemima od njih. 
Zapad na pocetku ove sezone ne lici na sebe
Tesko da iko u ovom trenutku moze znati ko je tamo broj 2

Hjuston ne lici ninasta
Oklahoma ni blizu onog sto bi po imenima trebala biti
Lebron ocigledno nije dovoljan da lejkerse preko noci ucini konkurentnim
Minesota, ne znam sta reci
Nju orleans nema dubinu
Juta nema onaj ekstra kvalitet

I tako, bice tu dosta guzve od 2 na dalje
Mozda je cak i denver najozbiljni kandidat za 2, posebno ako milsap bar donekle proradi

A klipersi imaju prilicno tanku prvu postavu. Bekovu nikako da udju u formu
Galinari je galinari, a gortat je tu zbog starih zasluga
Sa druge strane imaju jednu od jacih klupa, tako da ce vrvtno biti tu negde

Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока

Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

 

Ne, neće Bjelica i Bogdan sami učiniti Sakramento plejof kontenderom, ali te paušalne glupave ocene tipa ni blizu

 

 

 

Sa pausalnim glupavima ocenama si krenuo ti, uz neizostavnu patkometriju i nevidljivog neprijatelja koji je rekao da Bogdanovic nije vrhunski igrac, pa ti uleces vucicevskom pasivnom agresijom i sipkaskom nadrkanoscu da nesto dokazujes. Velika vecina danasnjih NBA igraca su vrhunski igraci, zato i igraju u NBA.

 

Takodje, ne znam sta ima "pausalno i glupavo" u "ni blizu". To znaci da nece biti ni blizu, nisu uopste plejof kontender. Mesta u plejofu ima 8, ekipa za plejof ima 10-11, Kingsi nisu medju njima. Sta ti tu nije jasno ili ti lenjir zaklanja vidik?

 

 

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

Ko je to postavio kao temu rasprave?


Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока
 

 

Ti si postavio kao temu rasprave kad si:

 

1) postavio njegov izostanak kao neki bitan faktor

2) napisao da "i te kako imaju sansi ako se nastavi s ovakvim odbranama"

 

Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

 

Sa pausalnim glupavima ocenama si krenuo ti, uz neizostavnu patkometriju i nevidljivog neprijatelja koji je rekao da Bogdanovic nije vrhunski igrac, pa ti uleces vucicevskom pasivnom agresijom i sipkaskom nadrkanoscu da nesto dokazujes. Velika vecina danasnjih NBA igraca su vrhunski igraci, zato i igraju u NBA.

 

Takodje, ne znam sta ima "pausalno i glupavo" u "ni blizu". To znaci da nece biti ni blizu, nisu uopste plejof kontender. Mesta u plejofu ima 8, ekipa za plejof ima 10-11, Kingsi nisu medju njima. Sta ti tu nije jasno ili ti lenjir zaklanja vidik?

 

 

 

jebote svi ste isti, jel znate nešto konstruktivnije od jebene šipke da smislite u raspravi, postaje dosadno na stranu što je glupo

 

počelo je od toga da nema košarkaški iq. stvarno. onda kažeš da im neće pomoći ove sezone, nisi pričao o plejofu nego si rekao uopšte neće im pomoći da zabeleže koju pobedu više. ta izjava je recimo glupa. po meni to ne može da napiše neko ko je realan nego treba da postoji neki razlog. mislim ako gledaš košarku. ako ne gledaš onda je samo to. al verujem da gledaš. 

Link to comment
 
Ti si postavio kao temu rasprave kad si:
 
1) postavio njegov izostanak kao neki bitan faktor
2) napisao da "i te kako imaju sansi ako se nastavi s ovakvim odbranama"
 
Brate
Ja sve vreme komentarisem pre svega jer su mi zanimljivi za gledanje, a iz perspektive gde su se pre sezone svi sprdali sa njima i predvidjali im maltene jednocifren broj pobeda na strasnom zapadu
Pa se na pocetku makar ispostavilo da dobar deo tih jebackih ekipa sa zapada igra neku kosarku odbrana i nekog sistema bez, kao da su jos u predsezoni
U svemu tome sakramento je upisao par pobeda i (trenutno) deluje konkurentno

A igrac moze unaprediti ekipu na raznim nivoima, ne samo u smislu jesu li ili ne kandidat za PO

Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока

Link to comment
8 minutes ago, pbg12345 said:

Zapad na pocetku ove sezone ne lici na sebe
Tesko da iko u ovom trenutku moze znati ko je tamo broj 2

Hjuston ne lici ninasta
Oklahoma ni blizu onog sto bi po imenima trebala biti
Lebron ocigledno nije dovoljan da lejkerse preko noci ucini konkurentnim
Minesota, ne znam sta reci
Nju orleans nema dubinu
Juta nema onaj ekstra kvalitet

I tako, bice tu dosta guzve od 2 na dalje
Mozda je cak i denver najozbiljni kandidat za 2, posebno ako milsap bar donekle proradi

A klipersi imaju prilicno tanku prvu postavu. Bekovu nikako da udju u formu
Galinari je galinari, a gortat je tu zbog starih zasluga
Sa druge strane imaju jednu od jacih klupa, tako da ce vrvtno biti tu negde

Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока
 

 

nije ništa specijalno različito ako krenemo od pretpostavke da je golden stejt jedini pravi contender na obe strane i da su svi nivo ispod. 

 

hjuston je izgubio na odbrani odlaskom arize, biće oni mnogo bolji nego sada ali ne vidim da mogu sa golden stejtom (čak ove sezone mislim da ne stoji ni situacija da ostale ekipe mogu da uzmu prsten ako gs ostane bez jednog superstara zbog povrede)

 

nju orleans, denver i juta bi trebalo da budu još sigurni plejof učesnici. oni su uz eto možda kliperse taj gornji dom zapada ove sezone.. sa tim da san antonio nikad ne treba otpisati dok je pop živ a i imaju 2 all star igrača i dalje. 

 

teško je bilo očekivati da će lu vilijams recimo da igra ko prošle sezone ali klipersi su dubok tim pogotovo što je alexander odličan. ja da se pitam ja bih gortata benchovao. delio bih minute između herela i bobija. ekipe koje počinju sa teškom peticom pa onda sa klupe igraju smallball kao recimo juta, portland, lejkersi  ne vidim problem da bobi bude starter a da herel igra sa klupe. pogotovo što ako neko može da pokrije pnr odbranu od bekova sa bobijem to je beverli koji počinje kao starter. 

 

oklahoma nema šutere. dok vestbruk ciglari oni su ograničena ekipa ako nema šutera. mada je isto po meni samo pitanje trenutka kada će vestbruk da počne da dominira ponovo što će ih sigurno pomeriti sa začelja zapada ali ih generalno neće ubaciti u top ešalon. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...