Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Utakmica u Cetvrtak  u stejpls centru na TNT-u bi mogla da bude bas dobra , jos ako fejkersi izgube veceras,  bice veliki pritisak na njima, pogotovo na Waltonu.

Edited by Micko8
Link to comment

Dobrodošlica Lebronu u zapadnu konferenciju aka NBA ligu. Nema više Orlanda i Atlante kod kuće pa Niksa i Netsa u gostima pa Čikaga i Detroita kod kuće... Sad je malo drugačije, sad je Finiks i Sakramento najlakša utakmica u 2 nedelje. 

 

PS Begli je od li čan. 

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

Doncic nije sreo ovako nekvalitetnu odbranu u zivotu, ide na 40+ veceras.

 

1,8 na Dalas majko mila

 

12p za četvrtinu još je promašio 2 solidno otvorene trojke

 

Jbt i Aleks Len može da da trojku sad 

Edited by theanswer
Link to comment

pa da al mislim da je ovo prvi put da sam gledao tekmu na kojoj je len šutnuo

 

koliko sam pratio finiks tamo nije šutirao, pa sam se iznenadio, mada nije nešto da sam preterano gledao finiksa prošle sezone

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Doncic nije sreo ovako nekvalitetnu odbranu u zivotu, ide na 40+ veceras.

debeljko, nema snage za vsie od jedne cetvrtine po poluvremenu.

Link to comment

ovakav jinx stvarno se ne viđa često

 

kako je dalas ovo izgubio, kakav performans, karlajl da ih ubije pa onda sebe. dončić nema snage, smit se raspada, barea užasan, metjuz takođe. kleber svetla tačka. 

Link to comment

51pts za 31 mins, 16/11 3pt, 10/10ft. možda jedna trojka je bila sa 7.25. kraj prve i treće četvrtine je čist bezobrazluk :lolol:
dalas katastrofa posle prve četvrtine. trae young mi se činio kao dijabola, i dalje mi se tako čini al je zabavan za gledati.
sakramento dobio memfisa, nema highlightsa ali pridružujem se hvaljenju bagleya. dobar na obe stane, bez usiljenosti. uostalom jako mi se sviđa sakramentova četvorka: fox, hields, cauley stein i bagley
toronto 5-0 mislim da su ove godine bolji od bostona, kawhi i smith su im baš legli pored lowryja.
 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...