Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Brownsi će sad da potpišu Earla Thomasa. A kvota da uzimaju Super Bowl pada na 1.15-1.20

 

A i Giantsi će biti zabavni. Šta znaš, možda Shurmur na draftu da uzme sina pa da bude 1 jaka drama u Kovilovu SUNY Albany.

To smo već apsolvirali ali nije zgoreg ponoviti, tim koji propusti da uzme Sama Darnolda će mnogo da pati narednih 100 godina :fantom:

Link to comment

Btw...sad očekujem nešto tipa...ova dva pika prve runde što sad imamo, plus prvu rundu naredne i neki EE ili Sterling Šepard u Sijetl za Wilsona. :D

Link to comment

Da,  i onda Wilson dođe na prvi trening kaže ma jebo ovo ode ja igrati bejzbol za Yankeese. :D

 

Giantsi na draftu moraju ići gore ako hoće Haskinsa.

Cardinalsi mogu da uzmu Murraya sa #1. A možda samo blefiraju da dignu cenu picku i upecaju npr Raiderse. Danas je Sooners pro day i kad malecki hobit bude imao 64 od 65 kompletiranih pasova protiv imaginarne odbrane nastaće opšta pomama za njim. Neko bi u tom scenariju mogao da uzme Rosena i to dosta povoljno.

Ninersi su sinoć trejdovali za Dee Forda i Bosa im više nije veliki need. Mogu da trejduju taj pick, Jetsi će sigurno pokušati da trejduju #3

Dolphinsi vrebaju iz prikrajka sa #13. Redskinsi imaju pod ugovorom Smitha i Keenuma, ali ih ja nikako ne bih isključio. Videćemo šta Tampa i Arians misle o Winstonu.

Broncosi su investirali 4. rundu u Flaccoa, ali on je bridge opcija. Dali su 4. rundu za njega i mogu da dobiju brdo cap space ako odluče da ga cutuju.

Bengalsi će verovatno čekati sledeću sezonu, ali nikad se ne zna.

Dosta je timova kojima bi bilo mnogo bolje i logičnije da čekaju da na draft izađe Tua, Herbert, Fromm i ostali, ali u realnosti to tako ne funkcioniše. Kad su radna mesta on the line, onda se nema vremena čekati sledeća sezona. Može se lako desiti da se desi mnogo tumbanja u 1st round order.

 

Link to comment

Sve se slažem.

 

Imo...Kome treba QB najbolja varijanta je trejd za Rosena ( ukoliko ovi uzmu Murray-a ) i svojim pickom najbolji defanzivac na tabli u momentu biranja.

Link to comment
53 minutes ago, omiljeni said:

Da,  i onda Wilson dođe na prvi trening kaže ma jebo ovo ode ja igrati bejzbol za Yankeese. :D

 

Giantsi na draftu moraju ići gore ako hoće Haskinsa.

Cardinalsi mogu da uzmu Murraya sa #1. A možda samo blefiraju da dignu cenu picku i upecaju npr Raiderse. Danas je Sooners pro day i kad malecki hobit bude imao 64 od 65 kompletiranih pasova protiv imaginarne odbrane nastaće opšta pomama za njim. Neko bi u tom scenariju mogao da uzme Rosena i to dosta povoljno.

Ninersi su sinoć trejdovali za Dee Forda i Bosa im više nije veliki need. Mogu da trejduju taj pick, Jetsi će sigurno pokušati da trejduju #3

Dolphinsi vrebaju iz prikrajka sa #13. Redskinsi imaju pod ugovorom Smitha i Keenuma, ali ih ja nikako ne bih isključio. Videćemo šta Tampa i Arians misle o Winstonu.

Broncosi su investirali 4. rundu u Flaccoa, ali on je bridge opcija. Dali su 4. rundu za njega i mogu da dobiju brdo cap space ako odluče da ga cutuju.

Bengalsi će verovatno čekati sledeću sezonu, ali nikad se ne zna.

Dosta je timova kojima bi bilo mnogo bolje i logičnije da čekaju da na draft izađe Tua, Herbert, Fromm i ostali, ali u realnosti to tako ne funkcioniše. Kad su radna mesta on the line, onda se nema vremena čekati sledeća sezona. Može se lako desiti da se desi mnogo tumbanja u 1st round order.

 

Omiljeni svaka čast!

Ja cenim da su ovi moji  sad kad su potpisali četvoricu, malo opušteniji, da neće da divljaju...

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

Zavisi iz čije perspektive gledaš.

Biće super zabavni Brownsi.

 

То јесте. И заслужили су након година таслачења.

Link to comment

Osim MVP-a koji je vecna opcija :lol: , sta je bolje resenje za Giantse, da idu gore za Haskinsa ili da probaju da trejduju za Rosena?

Btw, proslo under the radar zbog Odella, Amos potpisao za GB, svi kazu jedan od pouzdanijih safetyja u ligi.

Link to comment
3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Sve se slažem.

 

Imo...Kome treba QB najbolja varijanta je trejd za Rosena ( ukoliko ovi uzmu Murray-a ) i svojim pickom najbolji defanzivac na tabli u momentu biranja.

Jesi ti gledao Rosena prosle godine? Ja jednu utakmicu, i nista mi nije jasno zasto je taj covek "najbolja varijanta". On mozda moze da bude backup. Mozda. Jednog dana. Ali QB1 svakako nije.

Link to comment
4 hours ago, omiljeni said:

 

Broncosi su investirali 4. rundu u Flaccoa, ali on je bridge opcija. Dali su 4. rundu za njega i mogu da dobiju brdo cap space ako odluče da ga cutuju.

 

Denver nema backup QB. Zato cenim da ce uzeti jednog u ovom draftu ali gde/kad/kako...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...