Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Just now, ObiW said:

A? Ne postoje “kvote crnih trenera”, postoji pravilo da se mora intervjuisati jedan “minoriti candidate” (sto prakticno znaci crnac) za HC poziciju. To je sve.

Ma na to sam mislio...

To se formalno ispuni...

A i dalje se kuka o "nedovoljnoj zastupljenosti"

Link to comment
59 minutes ago, Frank Pembleton said:

Naravno da liga nije priznala ništa, čim se ne zna sadržaj narodne.

Oni sutra mogu kroz kanale PR-a da puštaju svakakve spinove...

Nije on natakao njih uopšte njima je "business as usual"...

Pravi udarac bi bio da je otkrio to zbog čega su oni tražili ovakvu vrstu nagodbe.

On je njih tužio , znači on je imao prednost i on je više pustio...

A NFL...

I dalje se priča o kvotama crnih trenera i to se redovno ne ispunjava...  

 

nemoj zezati bre, nategao ih je jako

svakome ko se bar zeru razume u fudbal je bilo jasno šta se dešava, ali da se ne lažemo, on bi taj spor izgubio.

kad sam čuo da će ih tužiti, pomislio sam da je fake news, da se neko sprda.

ali došao je do suda i sigurno je morao imati bar nešto konkretno, ali dalje mu nisam davao više od 2% šansi da dobije sud.

a na kraju su mu ipak ponudili vansudski sporazum i isplatili mu između 60 i 80 miliona $

 

šta misliš kako će javnost gledati na celu situaciju i koga će percipirati kao pobednika i onog ko je bio u pravu?

liga je nekako došla u lose-lose situaciju jer na sudu dobijaju slučaj ali će da fasuju i mnogo kolateralne štete, a sa vansudskim sporazumom izbegavaju to kolateralno, ali faktički proglašavaju Kaepa za pobednika.

 

I tebi i meni može biti žao što je on možda propustio priliku da skroz raskrinka žgadiju ali jbg, on ima drugi rat da ratuje, a to neka radi NFLPA. Ako im je uopšte do toga.

To je udruženje ljudi koji godišnje zarade preko 6 milijardi $ (plus zarada od endorsments) a dozvoljavaju da ih tretiraju kao jebene robove. Ako oni ne mogu da reše svoje probleme bez Kaepa, onda stvarno...

 

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

nemoj zezati bre, nategao ih je jako

svakome ko se bar zeru razume u fudbal je bilo jasno šta se dešava, ali da se ne lažemo, on bi taj spor izgubio.

kad sam čuo da će ih tužiti, pomislio sam da je fake news, da se neko sprda.

ali došao je do suda i sigurno je morao imati bar nešto konkretno, ali dalje mu nisam davao više od 2% šansi da dobije sud.

a na kraju su mu ipak ponudili vansudski sporazum i isplatili mu između 60 i 80 miliona $

 

šta misliš kako će javnost gledati na celu situaciju i koga će percipirati kao pobednika i onog ko je bio u pravu?

liga je nekako došla u lose-lose situaciju jer na sudu dobijaju slučaj ali će da fasuju i mnogo kolateralne štete, a sa vansudskim sporazumom izbegavaju to kolateralno, ali faktički proglašavaju Kaepa za pobednika.

 

I tebi i meni može biti žao što je on možda propustio priliku da skroz raskrinka žgadiju ali jbg, on ima drugi rat da ratuje, a to neka radi NFLPA. Ako im je uopšte do toga.

To je udruženje ljudi koji godišnje zarade preko 6 milijardi $ (plus zarada od endorsments) a dozvoljavaju da ih tretiraju kao jebene robove. Ako oni ne mogu da reše svoje probleme bez Kaepa, onda stvarno...

 

Što se tiče javnosti, pa to se i spinuje već "ako ih je imao, što je pristao na ovakav sporazum" , zna i liga vrlo dobro šta radi, veliki su to zločinci...

Kažem, nisu oni blesavi da su izgurali " non disclosure" .

Kažem, prava "pobeda" je da on dobije posao u nekom od 32 kluba (što mislim da zaslužuje) i onda nastavi da gura agendu...

Ja se tome nadam, ali ako se to ne desi mislim da je liga mirna...

Čekaj, ti znaš šta je on dobio u sporazumu?

Link to comment

debil :lolol:

pre 10ak godina umrla njegova njegova gospođa i oni na dresove stave prišivke sa inicijalima bakutanera, legendarniTM MHK natpis.

opšta histerija cele sezone. na svakoj utakmici čim bude manja pauza odmah ide podsećanje na babu, kako je bila kralj, legenda, filantrop...igrači postignu touchdown pa ljube tu prišivku. boleština.

 

iste te sezone umre i matori Al koji je verovatno i najznačajniji pojedinac u istoriji lige...spomenulo ga možda par puta i ćao zdravo.

 

ne prođe ni par meseci, a Kraft oženi drugu. 40-50 godina mlađu od bakutanera.  :lol:

 

čovek je bolesnik, ali ozbiljan. pre par godina vodio on u Izrael čitavu bulumentu hall of famera. Znači krem de la krem. Montana, Brown, Dickerson i gomila njih. To je bukvalno "Pele, Maradona, Ronaldinjo i ekipa" fazon. Naravno snimi se o tom putu film, koji se prigodno zove "robert kraft i 26 hol of fejmera u svetoj zemlji" :lol:

 

 

 

Link to comment

Mogu ja?

 

1. Što je trampov blizak prijatelj. A sve ostalo je samo posledica

2. Ako baš mora da se crta: što je iskorišćavao seksualno roblje (šta se dobije na Floridi za $60...), što je pravio cirkus oko pokojne žene dok je aktivno tražio novu

3. Što je debilcina koja glumi religioznost dok u stvari... Vidi pod 2

Link to comment

zamisli npr neki Bogoljub Karić organizuje put do Hilandara ili već gde, i tu ide npr naših 25 najboljih sportista u istoriji. Idu Kića, Moka, Praja, Davor Štefanek i ekipa.

Ali tema cele priče ne budu sportisti, nego Bogoljub Karić a ovih 25 budu scenografija i dekor. 

taj čovek je nivo Bogoljuba Karića. a voli da ga snima kamera više nego Vučić.

 

a priča oko babe je bila prilično bizarna.

to kako je obeležena njena smrt a kako smrt matorog Ala, to je bilo veoma sramotno.  Nije problem u oproštaju od Ala. Tako se opraštalo od svih vlasnika.

Ali oko bakutanera je bio cirkus. A ona uopšte i nije owner nego žena ownera.

televizije su na svakoj utakmici odvajale po nekoliko minuta da ih posvete njoj. to su bili plaćeni termini 100%

ali ponašanje igrača koji postignu TD pa ljube ili pokazuju prstom u MHK prišivku. To su bile legendarne scene :lol:

Ali slučajno se potrefilo i to da su Domoljubi u to vreme imali najodvratniju generaciju igrača i to by far. Starim žgadijama poput Wilforka, Mankinsa i Lighta su se priključile mlade snage u vidu Hernandeza, Spikesa i ekipe. Od njih 50 nisi mogao sklepati 2 normalna i poštena čeljadeta, ali šanse nije bilo.

Zamislite scena kako Aaron Hernandez ljubi MHK prišivku. Genuine 10/10

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...