Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Da, kazu jos i ovo:
Because the Jaguars appear to be the only team bidding for him, the former Super Bowl MVP may be forced to settle for a below-market deal.

Link to comment

Jebemliga...čitao sam da je Foles-ov agent izjavio da će se ovaj žaliti preko PA ukoliko bude tagovan, baš zbog tog "in good faith" stava u kolektivnom ugovoru. Dee Ford verovatno nema taj problem.  Druga stvar, moguće da su oni "in good faith " već pregovarali i nisu se našli, za razliku od File gde je bilo jasno da Fila apsolutno nema nikakav interes u long term potpisivanju Folesa.

 

 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

To je glupost koja se lako može izvrdati. Čuš, in good faith. Ako nećeš da dozvoliš tag&trade onda eksplicitno napišeš da to ne može da se radi.

Cowboysi opet tagovali Lawrenca. Sad će holdout, pa će se preganjati do leta i postoje realne šanse da mu propadne sezona kao Bellu.

CBA je krš

 

[slika Krafta kako grli Jeffa Saturdaya]

 

Link to comment

 

 

Quote

- Idem odavde i ima mnogo razloga zašto sam ovako odlučio. Kao što znate, već sam rekao svoje mišljenje o ovom leku ovde (u rukama)... Ljudi kažu zavistan si od trave, zavistan si od trave.

Ako ću od nečega biti zavistan, radije ću od onoga što se već gleda kao lek nego od Ksanaksa i Serokvila i svim ostalim s**njima kojim vas hrane. S druge strane svi dovode u pitanje moju posvećenost američkom fudbalu i da to isteramo načisto, ja volim fudbal. Ali ne volim NFL, NFL nije fudbal to treba da razumete - rekao je Irving.

 

Link to comment

Vratice se bratina jos jaci kad spozna vrhovne istine i sebe i sve tajne ajurvede i feng sujia u malom manastiru na obroncima Himalaja
I bratic Gregory zajedno sa njim.

Link to comment

Dobar trade za obe ekipe. Vama sad ostaje samo još da rešite RT i imate kompletnu liniju.

Ali i Vernon je prošle godine bio baš dobar.  Još sada odlazi iz vaše divizije gde su najbolji LTs u ligi, da igra protiv AFC North RTs.

Umesto protiv Tyroona Smitha, on će igrati protiv Orlanda Browna. Umesto Trenta Williamsa, on će igrati protiv Bobby Harta. Umesto Petersa će da igra protiv desnog tacklea Steelersa, ko god to bio. Jutros su trejdovali Gilberta u Cardse. Vernon će na pro bowl  :)

Brownsi su prošle godine prvim pickom u 2. rundi uzeli guarda sa Nevade (i left guard Bitonio je sa Nevade) i sigurno je plan da on menja Zietlera. 

 

btw gledam večeras malo brata Irvinga.

Jebate, kakav je to igrač mogao biti,  samo da se bar malo posvetio fudbalu umesto ajurvedi. Hall of Fame i to lagano.

 

 

:hail:

 

 

Link to comment
On 8.3.2019. at 11:19, Cane Vukic Prebranac said:

Антонио Браун изгледа одлази у Бафало    трејдан у Рејдерсе

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...