Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Često ljudi koji rade te mock draftove vole malo da mu ga daju po narativima, valjda da bi to bilo još zanimljivije za čitanje. :)

Npr Tampa u poslednjih nekoliko godina uvek ima par LSU linebackera, Kwon Alexandera, Beckwitha, evo im onda i Devin White.

Daniel Jones, slična stvar. Tu je logika sledeća, njega je trenirao David Cutcliffe, koji je svojevremeno trenirao i Elia i Peytona Manninga, pa eto neka onda Jones nasledi Elia u Giantsima.

 

Devin White i Devin Bush jako slični igrači i verovano ćeš moći da uzmeš nekog od njih dvojice sa pickovima 15-20. I Tampa je luda ako uzme White sa #5 i ne uradi trade down.

Daniel Jones mi se ne dopada. Ok pick ako ga uzmeš kasnije u drugoj ili još bolje u trećoj, ali ne bih ga nikad uzeo u prvoj. Ne bih ni u drugoj, ali mogao bih da razumem da neko to uradi. Gledao sam ga možda 2-3 puta u live prenosu i nije mi se dopao. Sad pre drafta, kad su ga počeli spominjati kao 1st round talenat, sam pogledao još 2-3 utakmice da vidim o čemu se tu radi, ali i dalje mi se ne dopada. Baš bih voleo da nađem negde detaljnije objašnjenje zašto njega neko vidi kao 1st round igrača.

Link to comment
On 18.4.2019. at 9:57, miki.bg said:

A Giant Laid Low by Too Many Blows to the Head

 

 

 

Kids, say no to american footbal.

 

Ljudi prekidaju da igraju i odlaze penziju posle najviše 3-4 concussiona, a on je imao 10 i tek onda je shvatio da je bilo dosta? Ili bi igrao još da je hteo neko da mu ponudi ugovor?

Plus što to je posle svakog concussiona igrao odmah već sledeću utakmicu.

Pa jbg zemljače, ne znam šta da ti kažem...

Link to comment
4 hours ago, omiljeni said:

Često ljudi koji rade te mock draftove vole malo da mu ga daju po narativima, valjda da bi to bilo još zanimljivije za čitanje. :)

Npr Tampa u poslednjih nekoliko godina uvek ima par LSU linebackera, Kwon Alexandera, Beckwitha, evo im onda i Devin White.

Daniel Jones, slična stvar. Tu je logika sledeća, njega je trenirao David Cutcliffe, koji je svojevremeno trenirao i Elia i Peytona Manninga, pa eto neka onda Jones nasledi Elia u Giantsima.

 

Devin White i Devin Bush jako slični igrači i verovano ćeš moći da uzmeš nekog od njih dvojice sa pickovima 15-20. I Tampa je luda ako uzme White sa #5 i ne uradi trade down.

Daniel Jones mi se ne dopada. Ok pick ako ga uzmeš kasnije u drugoj ili još bolje u trećoj, ali ne bih ga nikad uzeo u prvoj. Ne bih ni u drugoj, ali mogao bih da razumem da neko to uradi. Gledao sam ga možda 2-3 puta u live prenosu i nije mi se dopao. Sad pre drafta, kad su ga počeli spominjati kao 1st round talenat, sam pogledao još 2-3 utakmice da vidim o čemu se tu radi, ali i dalje mi se ne dopada. Baš bih voleo da nađem negde detaljnije objašnjenje zašto njega neko vidi kao 1st round igrača.

Ma kakav Jones. Cak ni Giantsi nisu tolko ludi. Vidim da Haskinsu pada stock svakog dana, ko zna dali ce uopste draftovati QB-a sa 6-tim pikom.  

 

Inace, sumljam da ce White, I pored drafta koji je prepun odbrambenim prospektima, pasti ispod 10-og. Cak sam prilicno siguran da ga Tampa uzima. Za vas Q Williams i puna kapa. Bice zver decko. 

Link to comment

Pande će definitivno izumreti do drafta, s obzirom da sam sad video mock u kome Giantsi trejduju na gore...i uzimaju Daniela Jonesa, da im ga neko ne bi maznuo ispred nosa.

 

:isuse:

Link to comment
48 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Pande će definitivno izumreti do drafta, s obzirom da sam sad video mock u kome Giantsi trejduju na gore...i uzimaju Daniela Jonesa, da im ga neko ne bi maznuo ispred nosa.

 

:isuse:

Giantsi su realno u solidnoj poziciji. Ako Arizona draftuje Murray-a, morace da se otarase Rosena. Giansti bi mogli da pokupe zverinu DE za sestim pickom, i da trejduju 2nd round pick za Rosena. Njihov pick druge runde je visi od picka koji imaju redskinsi. Ako Cardsi ne draftuju Murray-a, onda ce on, Haskins i Lock biti na boardu za 6-ti pick. Jbg, citao sam ja za Jonesa da ga neko ima kao QB1 na draft boardu ali stvarno ne verujem u to. 

Link to comment
On 18.4.2019. at 14:11, mandingo said:

Lol. Nego koga cete vi birati sa petice? Devin White?  

 

Doduse, ako Cardsi ne pokupe Murray-a, tesko ce stici do vas. 

ma kakav crni Devin White. 

 

zavisi sta planiraju sa odbranom. ako pokusaju prelaz na 3-4 mozda Rashan Gary. ako ostaju na 4-3, Josh Allen ako dodje do nas. 

 

moj personal fejvorit bi bio trade down na sredinu runde, pa da pokupimo nekog ofanzivnog linijasa. kako god da ispadne, u prvoj rundi treba uzimati linijasa, ofanzivnog ili defanzivnog. onda u drugoj i trecoj nekog safetyja i LBa, pa posle probati pojacati RB... rupa je mnogo a novca bas i nemamo :D

Link to comment

A zasto Haskins pada na boardovima? Nije padao dok je bio combine ili pro day, a pada sada kad sedi kotkuce ili eventalno radi private workouts. Nema mi to logike.
Sad su se setili da je bio starter samo 1 sezonu? Pa i Murray je.
Ili sto nije bio in shape? Pa i Murray se utovio ko prase da bi mogao da vagne preko 200 na combine. A kad pocne sezona igrace sa 190
Te price mi deluju kao popunjavanje vremena do drafta.

White i Bush su bas mnogo slicni igraci. Obojica su undersized ali fenomenalne atlete, lete po terenu i obojici su najvece mane to sto su precesto out of position i sto ih je lako upecati na misdirection i fake. Obojica urade i po 3 pogresna koraka, ali uspeju da se izvuku jer su zveri i stignu da obore coveka posle 5 yarda, ali na pro nivou to je 25 yarda ili homerun.
To sto njima fali nije bas stvar koja se lako nauci. Dosta njih to nikad ne nauci i onaj ko ce ih draftovati u top10 sigurno ima mnogo poverenja u svoj coaching. White je dosao na LSU da bude runningback ali su ga odmah prebacili na LB pa jos uvek uci poziciju, ali videcemo kako ce to ici.
npr Jack je na UCLA isto igrao kao RB i imao je utakmice sa 3-4 TD, pa je presao da igra iskljucivo na LB, draftovali ga Jagsi u drugoj ali kad gledas njega vidis da on na playaction uvek uradi samo 1 korak napred i odmah prepozna sta se igra i dropuje u cover. To se malo teze nauci i koliko je pitanje discipline toliko je i instinkta. Kuechly o tome ne razmislja, on to prosto prepoznaje istog trenutka i reaguje. To mora mnooogo da se vezba ali ko to nema u sebi nece nikad nauciti da bude na istom nivou sa ljudima koji su elitni igraci. Ne mozes nauciti ni brzinu, ali svako ce izabrati Kuechlya i njegovu 4.60 brzinu sa odlicnim instinktima nego Whitea ili Busha iako su oni 4.40
Tako da ja mislim da ce verovatno i White i Bush bar dobar deo rookie sezone da riljaju kao Sam na early downs i igrace kao Mike tek na 3rd down. Ako ne bude islo sve po planu onda ce to da se oduzi, a ne verujem da bilo ko zeli draftovati sama u prvoj.
Nema savrsenih draft prospecata ali kad hoces da draftujes mike LB u top 5 onda ocekujes i da ce imati odlican, sto se kaze, mental processing.
Zato mi je logicnije da Tampa proba da uradi trade down i onda uzme nekog od njih dvojice. Plus sto bi Tampi veci prioritet trebao biti CB. Na LB imaju Davida, Beckwitha i potpisali su Bucannona i Mintera koji su bili starteri kod Bowlesa u Zoni
Na CB su mnogo tanji.

Link to comment

Ali je i CB klasa na draftu tanka, DB klasa uopste. Ko je najbolji po mockovima? Greedy? Trade down Tampe za OL (Dillard ili Ford) bi bilo ok. Mada ja mislim da ce uzeti DL.  

 

Za Haskinsa je i meni cudno. 

Link to comment

Tampi bi najviše odgovarao Murphy sa Washingtona. Greedy je man press corner, a Murphy je odličan i u zone cover.

CB klasa ove godine jeste dosta slaba, ali to možeš i da posmatraš kao dodatni razlog da ranije draftuješ jednog.

Jedino što bi #5 bilo možda prerano za Murphya. Dečko nije atleta i imao veoma loš combine. Mali je. Nizak, sitan, ima kratke ruke...a nije ni brz. 4.55 je problem. Ward je prošle godine bio #4 overall, Alexandera su Packersi uzeli u sredini prve i oba ta igrača su mali CBs u rangu sa Murphyem, ali obojica su trčala 4.30 i kusur.

Murphy je Brent Grimes klon. Da prođeš pored njega poslednje što bi pomislio je da je čovek NFL igrač, ali kad gledaš film on je igračina. 

 

Safety klasa je jako dobra. Ne znam da li će se neko od njih umuvati u 1. rundu, ali u drugoj će ih biti draftovano baš dosta.

Rapp sa Washingtona, momak sa Delaware ne sećam se kako se zove, pa Abram, Thornhill, Thomspson sa Bame bi mogao isto u drugoj ili trećoj da bude, Gardner Johnson sa Floride će isto verovatno u drugoj da bude. Savage isto. Ima ih baš dosta i safety i WR su pozicije koja će verovatno da dominiraju u Day 2

Link to comment

Nece birati CB sa petim pickom sigurno. Za trade down ce biti dosta kandidata, pun je draft edge rushera I OL, sto je must za dansnji stil NFL-a. Mada, ja mislim da se Arians vratio posto vidi nesto u  Jameisu. Ako naprave trade down, racunam da ce uzeti OL... Dillard, Ford, Jonah Williams (mislim da se tako zove. Iz Alabame,) decko iz Floride, cak i Bradbury (center, NC State.)  

 

U pravu si za WR-e. Tamo ce biti dosta dobra ponuda u drugoj rundi. Metcalf ce otici verovatno u prvoj, mada bi ja pre Butlera sa Iowa State uzeo, AJ Brown je isto dobar, Doc Brown iz Oklahome mi je sleeper. Decko jeste patuljak ali ja mislim da ce pokidati kao pro. Oba TE Iowe (Hockinson i Fant) ce otici u prvoj rundi, za ostale ne znam. Smith sa Alabame je isto dobar TE.  

 

Edited by mandingo
Link to comment

Green Bay ce juriti DL,Sejftija,TE i Guarda.Sejfti im treba da ga upare sa Amosom,ostalo kao zamene za Bulagu,Danielsa i Grahama koji ce svi otici naredne godine.

Link to comment

Ako će draftovati zamenu za Bulagu onda im treba tackle, a ne guard. Mislio sam da će Spriggs biti taj, ali on je za sada razočarenje.

Ali ne bi im loše legao ni guard koji bi odmah već ove sezone mogao da uskoči umesto Turnera.

 

1 hour ago, mandingo said:

Nece birati CB sa petim pickom sigurno. Za trade down ce biti dosta kandidata, pun je draft edge rushera I OL, sto je must za dansnji stil NFL-a. Mada, ja mislim da se Arians vratio posto vidi nesto u  Jameisu. Ako naprave trade down, racunam da ce uzeti OL... Dillard, Ford, Jonah Williams (mislim da se tako zove. Iz Alabame,) decko iz Floride, cak i Bradbury (center, NC State.)  

 

U pravu si za WR-e. Tamo ce biti dosta dobra ponuda u drugoj rundi. Metcalf ce otici verovatno u prvoj, mada bi ja pre Butlera sa Iowa State uzeo, AJ Brown je isto dobar, Doc Brown iz Oklahome mi je sleeper. Decko jeste patuljak ali ja mislim da ce pokidati kao pro. Oba TE Iowe (Hockinson i Fant) ce otici u prvoj rundi, za ostale ne znam. Smith sa Alabame je isto dobar TE.  

 

 

Neće Tampa uzimati Bradburya. Imaju Jensena na centru i prošle godine su mu dali jakugovor, a može da uskoči i Marpet.

CB im je najveća rupa, pa ja ne isključujem da uzmu Murphya ni sa #5

 

Metcalf će biti veoma visoko draftovan, ali verovatno ima i timova koji imaju i na njemu 2nd round grade.

Momak je imao najluđi combine od kada ja pratim NFL.

Najpre mu izmere % masti u telu od 1.5%. Sportisti valjda uglavnom imaju između 5 i 10%, a sve ispod 3%...se umire. :lolol:

Taj dan su na NFL Network uključivali u program doktore da protumače to i daju objašnjenje. Onda sutradan ima neverovatno dobre rezultate na 40 yard, na broad jump, na vertical, na bench press i sve ostalo. Sve je gorelo, televizija, twitter, internet, sve...i kad je već krenula priča da će sigurno biti 1st overall pick, on na 3 cone i short shuttle ima maltene najgore rezultate u istoriji kombajna.  :lolol:

Butler je isto odličan atleta, ali ne verujem da će njega birati u prvoj.

Čudna je WR klasa. Ima mnogo igača u koji su tu negde i imaju veliki potencijal, ali baš svi imaju neki manje ili više ozbiljan flaw. 

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...