Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

12 hours ago, Bogotac said:

Green Bay ce juriti DL,Sejftija,TE i Guarda.Sejfti im treba da ga upare sa Amosom,ostalo kao zamene za Bulagu,Danielsa i Grahama koji ce svi otici naredne godine.

Otprilike to su opcije za "gledanje" za GB.

S tim da mislim da S sigurno neće u prvoj. Mislim da ako OL vrhunski bude u prvoj sigurno se uzima, kao i DL. 

Spominje se neki trade down sa jednim pikom iz prve...

One gluposti o QB u prvoj neću ni da komentarišem, mislim da je rano, sve da nam i padne u krilo...

Link to comment
13 hours ago, omiljeni said:

Ali treba i da pogledaš koliko je Clark bolji od Forda.

Nisu ga dobili jeftino, ali i upgrade je ozbiljan.

True. Ali ovde imas I optics pitanje. Ratosiljali su se Hunta, Hill je pod ozbiljnom lupom, ne samo Chiefsa i NFLa - nego I zakona a sada dovode Clarka koji ima slicne moronshtine na CVu i placas mu 60M + guaranteed. I to pre drafta, koji je defence loaded. Jbg....

Link to comment

Jbg to se zna da Chiefse ne zanima da prave hor bečkih dečaka.

Izgleda da su njihova kućna pravila prosta, sve što je bilo ranije ih ne zanima previše. The 2nd chance club, ali ako napraviš sranje dok si kod njih tu će biti nemilosrdni.

Sigurno da tu owner daje poslednju reč i određuje pravila, ali deluje kao da je Pioli tu posadio pelcer 1 kultureTM i izgleda da se to primilo. :fantom:

Sve je počelo sa onim Jovanom što je bila užasna tragedija i ekstrem, ali izgleda da njih to ne tangira previše. Posle toga su draftovali Hilla koji je garant bio izbrisan sa boardova bar 28+ timova.

Oni sad sigurno vide window dok je Mahomes pod rookie ugovorom i idu jako i do samog kraja. I ako to sve prođe dobro biće sve super, ali su ujedno i tempirana bomba koja može da grune svakog časa.

 

A što se tiče ugovora, kapiram da sigurno u ugovor ubace neke cake za garantovanu lovu u slučaju suspenzija i sličnih stvari.

Link to comment
On 21.4.2019. at 20:14, Jean-Luc Picard said:

Nasir Adderley je momak sa Delaware-a.

 


:thumbup:

 

Mali je prava štemalica iako igra kao free safety. To se ceni. :hail:

Baš dobar igrač. Ne bi me čudilo da ga neko uzme u prvoj.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...