Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Kačket je preko Krafta dobio.

 

“He sent it tome via R.K.K.,” Brady said on Tuesday, referring to Patriots owner Robert Kraft. “He always gives me a call and different types of motivational speeches at different times. So now that he’s running for president, he sent me a hat, and he gave it to R.K.K. a couple weeks ago. So it found its way to my locker.”

Edited by miki.bg
Link to comment

ko kaže da je protest završen?

ovo je bila tužba protiv lige, a on protestuje zbog drugih stvari

a i pobedio je ovo, realno. mislio sam da neće ni da dođe do suda, ali verovatno neko inside mu je doturio dokaze, pa je liga odlučila da ga iskešira.

trebao je da se ganja sa njima po sudovima još ko zna koliko, a svaka budala zna šta je u pitanju i šta se dešava. 

 

jbg, znam da ga ti ne voliš i zašto ali IMWITHKAP :wub:

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

ko kaže da je protest završen?

ovo je bila tužba protiv lige, a on protestuje zbog drugih stvari

a i pobedio je ovo, realno. mislio sam da neće ni da dođe do suda, ali verovatno neko inside mu je doturio dokaze, pa je liga odlučila da ga iskešira.

trebao je da se ganja sa njima po sudovima još ko zna koliko, a svaka budala zna šta je u pitanju i šta se dešava. 

 

jbg, znam da ga ti ne voliš i zašto ali IMWITHKAP :wub:

Potpuno si promašio, ostrašćeni dječače!

Ja sam bio potpuno za njega u ovom sporu, ali mi izgleda da je ovim ugašen protest.

Jbga jasno je da je on imao neke dokaze pa je naterao ove na sporazum.

Ali jedina njegova pobeda bi bila da zaigra u ligi ponovo i npr. klekne ponovo.

I mislim da za njega ima mesta na rosteru nekog NFL tima...

Jer nisu oni pristali zbog toga što misle da je on imao pravo na protest, nego da im u procesu ne bi iskočile neke druge muljačine...

Link to comment

Daj bre šta pričaš, nisu im to Srbi, pa da im ugase protest.

Reid igra ponovo u ligi i kleknuo je ponovo.

Zbog toga su ga džukele targetovale na doping testovima. Od 46 igrača posle tekme njih random 10 ide na test, a Reid bio izvučen otprilike 9 puta u 11 nedelja, za šta je verovatnoća bila u promilima.

Liga je ovim sporazumom de facto priznala krivicu. Kaep im je uzeo kintu a plus ih je natakao na svoj devetoinčni sa tog PR aspekta.

Ali on nije pokrenuo proteste da bi se obračunavao sa njima već iz drugih razloga. Sa ownerima neka se bori NFLPA. Oni svi igraju i imaju ugovore, a istovremeno kuraže Kaepa da štrajkuje i da se sudi. Verovatno su popizdeli zbog nagodbe jer nije isplivalo ništa konkretno što bi im dalo leverage u pregovorima za CBA koji ističe za 2 sezone. Ali ko im jebe mater, više su se cimali kad je onog debila uhvatilo da ispumpava lopte, nego sad za čoveka koji može da promeni mnogo toga unutar lige.

 

Uglavnom, verovatno će mu sada stizati ponude da igra pa će možda ponovo i da klekne i da tako nastavi protest, ali njemu i njegovom protestu to više nije neophodno.

Nike jesenas snimi reklamu sa njim i posle nekoliko dana emitovanja ukupna vrednost kompanije poraste za 6 milijardi $.

On je na neki način dostigao Timmy-jev status. Ne mora ni da igra da bi bio veća faca od svih ostalih igrača zajedno.

 

Link to comment

Naravno da liga nije priznala ništa, čim se ne zna sadržaj narodne.

Oni sutra mogu kroz kanale PR-a da puštaju svakakve spinove...

Nije on natakao njih uopšte njima je "business as usual"...

Pravi udarac bi bio da je otkrio to zbog čega su oni tražili ovakvu vrstu nagodbe.

On je njih tužio , znači on je imao prednost i on je više pustio...

A NFL...

I dalje se priča o kvotama crnih trenera i to se redovno ne ispunjava...  

 

Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

 

I dalje se priča o kvotama crnih trenera i to se redovno ne ispunjava...  

 

A? Ne postoje “kvote crnih trenera”, postoji pravilo da se mora intervjuisati jedan “minoriti candidate” (sto prakticno znaci crnac) za HC poziciju. To je sve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...