Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Mahomes je free agent tek posle 2021.

Do tada će cap biti ogroman. I ovako skače 10 miliona svake godine a uskoro dolazi i dodatni revenue zbog legalizacije klađenja.

40+ miliona godišnje će biti ugovori za Mahomesa, Darnolda, Mayfielda i ostale iz te nove generacije.

 

mislim da je Big Ben sledeći za potpis od ovih matorih.

Link to comment
57 minutes ago, omiljeni said:

Mahomes je free agent tek posle 2021.

Do tada će cap biti ogroman. I ovako skače 10 miliona svake godine a uskoro dolazi i dodatni revenue zbog legalizacije klađenja.

40+ miliona godišnje će biti ugovori za Mahomesa, Darnolda, Mayfielda i ostale iz te nove generacije.

 

mislim da je Big Ben sledeći za potpis od ovih matorih.

Jbte, stvarno misliš da će on (BR) da potpiše nešto značajno? Ili će da bude neko sitno produženje?

Link to comment

Pa on mi je i jak kandidat za penziju i ako nastavi da igra ugovor će biti verovatno na 2-3 sezone, ali bi on mogao da probije average per year rekord. Pod uslovom da mu uopšte bude do toga.

i Rivers je sad u contract year. A on bi trebao imati veći motiv da insistira na kešu, jer treba nahraniti i poslati na college svu tu dečurliju. :lolol:

Link to comment
9 minutes ago, omiljeni said:

Pa on mi je i jak kandidat za penziju i ako nastavi da igra ugovor će biti verovatno na 2-3 sezone, ali bi on mogao da probije average per year rekord. Pod uslovom da mu uopšte bude do toga.

i Rivers je sad u contract year. A on bi trebao imati veći motiv da insistira na kešu, jer treba nahraniti i poslati na college svu tu dečurliju. :lolol:

Kad spomenu Riversa, nekako imam utisak da on nikada nije , kako da kažem, pretvorio svoj kvalitet u rezultate tima.... 

Link to comment

Idealan recept da maksimizira profit je da igraš college fudbal u drugom najvećem tržištu i da te onda draftuju u najveće tržište. Sveti gral marketinga.

Pa onda još odigraš 20ak godina i osvojiš 13 superbowls.

Tu već pričamo o 3-4 milijarde $ ukupne zarade od ugovora i endorsmenta, realno

 

Spoiler

spacer.png

 

 

Edited by omiljeni
Link to comment
On 16.4.2019. at 20:58, omiljeni said:

Idealan recept da maksimizira profit je da igraš college fudbal u drugom najvećem tržištu i da te onda draftuju u najveće tržište. Sveti gral marketinga.

Pa onda još odigraš 20ak godina i osvojiš 13 superbowls.

Tu već pričamo o 3-4 milijarde $ ukupne zarade od ugovora i endorsmenta, realno

 

  Reveal hidden contents

spacer.png

 

 

kids, say no to drugs 

Link to comment
6 hours ago, freakns said:

kids, say no to drugs 

Lol. Nego koga cete vi birati sa petice? Devin White?  

 

Doduse, ako Cardsi ne pokupe Murray-a, tesko ce stici do vas. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...