Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

6 hours ago, Zverilla said:

Mogu ja?

 

2. Ako baš mora da se crta: što je iskorišćavao seksualno roblje (šta se dobije na Floridi za $60...), što je pravio cirkus oko pokojne žene dok je aktivno tražio novu

 

Evo sad ja....

 

Ja mu zameram ovo što si napisao, a što je posledica njegove želje da štedi na kurvama. Da se lepo otvorio za all American grade A homegrown blonde bimbo, to bi ga inicijalno koštalo više, ali ne bi morao da plaća advokate. Plus ima šanse da ga nateraju da proda tim, kao što je bio skučaj sa vlasnikom Karoline. O razvodu da ne pričamo.

Link to comment

mislim da je oko 23-24M$, ali nije to problem jer bi novi tim imao fore do sredine jula da ispregovara sa njim redovan ugovor

u praksi bi to išlo tako što bi se sve odmah izdogovaralo čim bi eaglesi našli nekog ko će im dati recimo 3rd round ili bolju ponudu, odmah bi i Foles dogovorio ugovor pre ozvaničenja trejda.

ali niko nije nudio 3rd rnd :violina:

 

btw Murray vagnuo 5-10, 207

sad bi neko mogao da upre u naš #3 pick i daće nam sve što poželimo :fantom:

Link to comment

Valjda ne mogu da ga taguju sa namerom da ga trejduju. Ako ga taguju mora postojati namera da se potpiše longterm, odnosno mora postojati pregovaranje sa namerom da se postigne longterm sporazum. Svima je jasno da to Eaglesi neće ni u ludilu. Čak je i Folesov agent spominjao da će se žaliti ligi preko PA ukoliko dođe do taga. Jasno je da u takvoj situaciji Eaglesi nemaju nikakav leverage, pogotovo što Foles prvo mora potpisati tag pre nekog teoretskog trejda, pa su ga pustili i zadovoljiće se kompenzacionim pickom sledeće godine.

 

edit: btw...mislim da će se taj koji uzme Folesa debelo zajebati. Biće zajeb tipa Cousins Minesota.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Mogu da ga trejduju.

Da su dobili dobru ponudu i Foles bi dobio odličnu ponudu i niko se nikom ne bi žalio. Svima dobro.

U teoriji se igrač može žaliti zbog toga, ali u praksi se i Eaglesi mogu praviti grbavi. Danas stave tag  tobože sa namerom da pregovaraju ugovor do leta, a već sutradan se javi neki tim sa dobrom ponudim i oni, jebiga šta će, trejduju ga.

CBA je glupav i pun neodređenih stavki. Konretno kod ovog slučaja piše da tim treba da taguje igrača in good faith :lol:

 

 

Link to comment

Dobiti odličnu ponudu ( mislim na Foles-a ) nije isto što i odabrati od više odličnih ponuda. Folesu definitivno više odgovara da buda unrestricted FA, nego da prihvati prvu dobru/odličnu ponudu dok je pod tagom, pa da se sve to otpleše u dva dana da svi budu zadovoljeni i da taj "good faith" kao šatro bude ispoštovan. 

Ja lično mislim da je Foles bio odlučan da izgura da postane FA i da mu je ta stavka "good faith" u kombinaciji sa činjenicom da FIla u stvari nikad i nije htela da ga zadrži na rosteru,  poslužila da to nametne Eaglesima.

Fila ima taj kompenzacioni pick kao utešnu nagradu i može da forsira narativ kako su ispoštovali legendu pustivši ga "da se finansijski obezbedi".

Link to comment

Da je neko Eaglesima ponudio npr 2nd roundera i npr Folesu 60 miliona za 3 sezone, to bi sve bilo završeno za sat vremena.

In good faith.

 

Problem ove naše priče je što Foles nije taj kalibar igrača da neko nudi takav trade. Niti će za Folesa bila opšta tuča na open marketu.

Ko tu može da se uključi? Skinsi, jer se povredio Smith i ko zna šta će biti sa njim, Jagsi, možda Giantsi, možda Dolphinsi i to je to. Nema više nikog ko bi mogao da uleti.

ALi sve te ekipe već imaju Qb i mogu da se odluče da ga zadrže, imaju i draft, imaju i opciju da probaju sa Bridgewaterom koji će biti jeftin i po ceni backupa, a može da se zabode jackpot.

Foles verovatno zna da neće dobiti ono što je Smith dobio od Skinsa, ali i da će dobiti više nego Keenum od Broncosa. I ne verujem da bi se mnogo nećkao da mu neko ponudi tih 3y/60m

 

Moguće da grešim (sve zavisi kako timovi vide Murraya, Haskinsa i ostale iz draft klase) ali sve mi govori da će biti tako. FA ponuda nije sjajna, nije sjajna ni draft klasa, ali će ipak biti buyers market.

Jbg nedavno smo baš ovde pisali da nikad nije bilo ovoliko dobrih QBs a potražnja za starterima je ipak limitirana na 32

 

Link to comment

Ja se slažem s tobom u većini  napisanog, osim što mislim da Foles recimo ne bi prihvatio 60 miliona za tri sezone. Zato što verujem da on veruje da može uzeti više na pijaci od bilo koje sume koja mu može biti ponuđena u okviru tog "in good faith" aranžmana. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...