Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

sve našla i ništa ne mogu da uradim. dozvoljava uninstall, ali ne i disable :blink: . takodje, ne da podešavanje, da ga omamim :wicked: pa zanemarim.

 

šta bi se desilo ako ga deinstaliram? morala bih posle da jurim opet instalaciju po netu? da li licencirani vindouzi to dozvoljavaju?

 

poz

Koga da deinstaliraš?

Device? Slobodno, kod sledećeg restarta ima da ga "otkrije" i ponovo instalira.

Ali trebalo bi da neka kombinacija iz linka završi posao.

 

poz

Edited by wall
Link to comment

Koga da deinstaliraš?

Device? Slobodno, kod sledećeg restarta ima da ga "otkrije" i ponovo instalira.

Ali trebalo bi da neka kombinacija iz linka završi posao.

 

poz

neće ni jedna. studiozno sam pristupila štivu i sve isprobala. svi dugmići za deinstall ili configure su bledi, ili se na desni klik ne pojavljuju kao mogućnost.

idem ravno do dna, pa šta bude. dakle: uninstall.

 

hvala. valjda.

 

poz

 

e, može, al little tomorrow. kažem uninstall, on meni ok, ali restartuj. posle restarta ponosno objavi da je prokleti device successfully installed. "otkrio" ga :cry: .

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Pa da, to će uvek uraditi.

 

Probaj da nađeš neku opciju kroz Control Panel, Mouse and pointing devices.

 

Ako ne, na onom linku imaš i alternative: da instaliraš software koji treba da ga isključi dok tipkaš.

Link to comment

E brao! :)

Isplatilo se biti uporan.

Eto, da Tale nije spomenuo loš aktivator.. Onda sam razmišljao kako da vrnem stanje, pa se kroz maglu setih da ima neko "reverse" dugme, pa sam ponovo instalirao taj aktivator... Dobro je :)

Link to comment

Odlično. Sad vidi zašto se greje.

Pa stalno ga drže na ravnom, neki deo garniture, ali baš flat podloga, + prašina u kuleru verovatno. Mada žena u kući kaže kada je na bateriji ne gasi se ali mi to nema baš nikakvog smisla...

Link to comment

Tada je u battery saving mode i gasi procese koji nisu neophodni, manje je opterećenje.

 

Čišćenje, držanje na ravnoj glatkoj podlozi. Kupovina cooling pad-a je odlična investicija.

Link to comment

instalirala touchpad pal. izgleda da radi :). za sad mi ne skaču slova.

to sam bila ostavila kao poslednje rešenje jer sam htela da izbegnem instaliranje, firmin je laptop.

 

poz

Link to comment

Ne vidim niđe da imamo neku monitorsku temu, pa aj da probam ovde - dobio preko neke kombinacije za dž LG 24MB65PY-B, 24", šturi podaci kažu AH-IPS panel, plus nebitniji tipa ful HD itd itd. Samo sam ga malo ručno sredio dok ne uzajmim kalibrator, vidim da je noviji model, a nigde rivjua. Pa reko ako je neko slučajno imao iskustva...

 

Da odgovorim sam sebi, pošto Vasa danas nije u fazonu da bude topao i pravičan - dobar je, jedan od bang for the buck varijanti u paleti IPS panela, uz onaj Dell U2412M. I nije full HD nego sa 120 piksela više u vertikali, taman.

Edited by ljakse
Link to comment

Pomažite: kako da gledam fajlove - serije u .mp4 i mkv formatu ? Trenutno imam neki matori plejer koji otvara samo avi format, a avi je sve teže skinuti u odgovarajućim prodavnicama.


Idealno bi bilo ako bih našao nešto kao do sada - običan plejer sa USB ulazom koji pored avi čita mp4 i MKV kombinaciju

da li neko može da mi preporuči odgovarajući uređaj?

Link to comment

Neki od media playera ili nešto od ovih android računarčića.

 

Edit: možeš i da promeniš TV ako je vreme, tu ti ne treba ništa od player-a: samo ubodeš usb.

Edited by Tale
Link to comment

a sto ne povezes laptop/desktop sa TV-om ? Ako nemas kupi polovan za 100 evra, samo da ima tv izlaz. Ja razvukao kabl od 10 metra i tako bar 10 godina unazad gledam sve

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...