Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne bi verovao koliko se zavuče prašine kod ventilatora/hladnjaka u laptopu.

Znam. :)

Da ukrstim i onu tamo temu, još ako se puši.

Ali ne bi trebalo do drndati često.

Link to comment

ma grije se osetno, a poceo i da se zakucava kad ukljucim igricu

E to je već nešto drugo.

Svakako treba profi čišćenje.

Bolje je kada se otvori nego "prckanje" kroz ventilacione otvore.

Sada, kod nekih je to jednostavno a kod nekih :isuse:

Link to comment

dobra stvar za cistenje laptopa [pc kompjutera] je ona elektricna sprava za naduvavanje kreveta. ja sam imao jedno vreme istu i mogu da kazem da je 'must have' za takve poslice, laptice, pisice. 

 

edit: ja sam od onih koji kada nesto rastave, uvek kaze: "imam visak delova" ili mi ostane "visak srafova" divim se jednom ortaku, ali zaista je divljenje u pitanju koliko je pedantan/strpljiv priliko otvaranja i zatvaranja bilo kakvog uredjaja. on je od onih koji god stvar da uzme, mora da je otvori i da vidi sta je unutra. 

 

edit2:

vaso, drago mi je da si ga opravio!

 

sta bi sa dudom i njenim problemom?

Edited by hoffnung
Link to comment

konkretno, ne znam sta je prouzrokovalo problem. da ne bi reinstalirala sistem. probaj ovo sto sam napisao u predhodnom postu. ako je vec neko spomenuo da avp moze da napravi problem, uzeo bih to kao jednu tacku odakle da krenem, pa isao dalje. sto znaci, skinuo bih ga, tj. izbrisao iz sistema. restartovao masinu, i uzeo metlu [ccleaner] da malo pocistim ostatak iz registri baze.

ostavio bih ga [sistem] prvo bez ikakvog firewalla i antivirusa i probao ponovo firefox/chrome da li se javlja ista greska. ako da, skinuo bih nove verzije i probao ponovo. u slucaju da se isto desava, format /c i ponovo instalirao sistem. 

 

 

sta bi sa dudom i njenim problemom?

ništa :mellow:

 

na forumu sam iz ie, sve ostalo iz chroma i šljaka

 

nisam ja tako vešta (a i nemam vremena trenutno) da se upuštam u sve te reinstalacije

 

jbt, imam sjajnu mašinu, ali od starta nije sve kako treba, tj. mislim da je taj koji mi je instalirao w7 nešto otaljao

trebaće mi uskoro neko ko bi to mogao da uradi svojski i da mi pritom sačuva sve što treba

 

jel' ima neko takav

da se plati, naravno, navikla sam da plaćam za te rabote

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...