Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imas neke wifi kartice koje traze 3 antene, a vecina ima 2 prikljucka (main + aux). Mislim da ova sa 2 antene moze da se nakaci u leptop koji ima 3 antenska prikljucka, ali ne moze obrnuto. Mozda ne treba da napominjem, ali antene moraju biti prikacene na svoje mesto (tj. main na main, i aux na aux - inace ce biti vrlo slab signal).

Link to comment

Mozda cak i imam u komsiluku neki raspali asus eee pc pa mozda probam da stavim njegovu karticu. Realno sa resavanjem problema oko eksterne automatski se prilicno smanjila potreba za zamenom interne pa je pitanje hocu li se uopste zezati sa tim.

Edited by katamaran
Link to comment

Imam problem sa kacenjem Alcatel one touch tableta na kucni wi-fi. Stalno izbacuje da autentifikacija nije uspela ili problem sa potvrdom autenticnosti.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Dobio sma mail od gmaila (na ruskom) kako je moja nova e-mail adresa *****@gmail.com, žele mi dobrodošlicu i kažu da će adresa na koju sam dobio mail da služi za password recovery i rešavanje problema.
Nude mi i link da prijavim ako se radi o grešci. Deluje da nije phishing i da je neko pri registraciji ostavio moj sadašnji mail kao current mail. Ipak, ne klikće mi se olako na ponuđeni link. Imao neko slično iskustvo?

Edited by Velocipede
Link to comment

Dobio sma mail od gmaila (na ruskom) kako je moja nova e-mail adresa *****@gmail.com, žele mi dobrodošlicu i kažu da će adresa na koju sam dobio mail da služi za password recovery i rešavanje problema.

Nude mi i link da prijavim ako se radi o grešci. Deluje da nije phishing i da je neko pri registraciji ostavio moj sadašnji mail kao current mail. Ipak, ne klikće mi se olako na ponuđeni link. Imao neko slično iskustvo?

Brate...

Pa phishing, ne klikći.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Ne pecam se tako lako :)

Mrzi me da registrujem alternativni mail i da ostavim tekući pri registraciji, da vidim kako izgleda obaveštenje koje tom prilikom Gmail šalje.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...