Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Treba mi hitno informacija o uklanjanju ili ocitavanju lozinke za logovanje u Windows 8.1 preko hotmail naloga koji je registrovan samo za logovanje u windows i nije imao nikakav saobracaj. Da li je moguce i kako?

Link to comment

aj ovde da pitam:

snimila sam nešto telefonom, fajl je *.3gp.

kada to gledam na kompu, video je okrenut za 90 stepeni.

kako da ga okrenem? a da ne okrenem monitor za -90stepeni :)

Link to comment

aj ovde da pitam:

snimila sam nešto telefonom, fajl je *.3gp.

kada to gledam na kompu, video je okrenut za 90 stepeni.

kako da ga okrenem? a da ne okrenem monitor za -90stepeni :)

 

 

 

Imaš u većini plejera opciju rotacije slike. U stvari, koristim GOM godinama i ima 100%, za ostale ne znam, ali trebalo bi.

Link to comment

Imaš u većini plejera opciju rotacije slike. U stvari, koristim GOM godinama i ima 100%, za ostale ne znam, ali trebalo bi.

 

I to je tačno, rotira dok gledaš, privremeno...

Link to comment

Naleteh na interesantan sajt

 

http://wifi-free.mobi/beosoftkids-wifi-networks-belgrade-serbia/283747#!/loft-buduar-cafe-wifi-networks-belgrade-serbia/57414

 

Jel ovo cudo radi samo uz gps (pa mu nekako google zapamtio bas ovu adresu) ili moze da se trazi lokacija?

 

Na telefonu mi verovatno nista ne vredi jer iako imam gps unesrecen sam simbianom.

 

edit: glup sam. desnim klikom se pomera cikica

 

mislim da hvatam u kuci mreze od nekih okolnih lokala  :s_d:

Edited by katamaran
Link to comment

Daj da pitam i ovde, treba mi hitno odgovor, pregovori su u toku:

 

Imam blu ray LG BD 390. Ali sada bih da kupim još jedan za spavaću sobu da mogu pred spavanje da gledam nešto pred počinak.

 

Ono što me zanima je sledeće: PC je nakačen na ruter. Sve strimujem sa kompa koji je nakačen na isti ruter i to stvarno šljaka barem 5 godina već besprekorno. Međutim, sada se setih da on ima wi fi podršku pa se nadam da neću morati da razvlačim kabl kroz zid, msm LAN kabl kako bih i drugi blu ray nakačio na ruter. Drugim rečima: jel ja samo treba da nakačim novi blu ray na wifi i on će da čita šerovan sadržaj sa kompa? Ili moram direktno komp da učinim nekim wi fi dongletom vidljivim kako bi se novi blu ray povezao?

Link to comment

Nisam probao, ali mislim da ti ne treba ništa jer ti strimuješ preko rutera. Može da se desi da ti secka strim preko wifi jer je preko kabla to sve ipak malo brže.

 

Znam, znam... Al svakako ću da probam pre nego budem skidao taze nove cokle postavljene u spavaćoj sobi. :) Planiram to da uradim mesecima samo mi se nije davao novac za novi uređaj, ali sada sam naleteo na nešto povoljno i tek sad se setih wi fi opcije al nisam bio 100% siguran koji je princip...

Link to comment

Znam, znam... Al svakako ću da probam pre nego budem skidao taze nove cokle postavljene u spavaćoj sobi. :) Planiram to da uradim mesecima samo mi se nije davao novac za novi uređaj, ali sada sam naleteo na nešto povoljno i tek sad se setih wi fi opcije al nisam bio 100% siguran koji je princip...

Mreža k'o mreža, sem što neke stvari ne funkcionišu uvek (tipa skeniranje dokumenata u mreži ako ti je komp na wifi. Radi samo kabl).
Link to comment

treba mi neko ko vadi podatke iz mrtvih hdd-ova

 

znam da ste spominjali nekog lika u lominoj valjda?

Helpdisk.rs

Od 10.11. su u Milutina Milankovica 1E

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Milosh76
Link to comment

Jel moguce da Dell gura razlicite kartice u isti model laptopa?

 

Koliko sam uspeo da utvrdim unutra imam neki dell wireless 1702 a neko negde rece da je to broadcom.

 

U specifikacijama za laptop pise

 

Intel® Centrino® Wireless-N 1030 (1x2 bgn + Bluetooth)

http://www.dell.com/us/dfh/p/inspiron-17r-n7110/pd

 

A i ovi pominju widi (zato me i zanima cela prica)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2385457,00.asp

 

Kad sam pokusao da instaliram widi rece mi da platforma nije kompatibilna. Pretpostavaljam da je jedini problem sto nemam (valjda) intel wireless karticu

 

verovatno glupo pitanje: jel postoji mogucnost da komp zbog instaliranog drajvera vidi intel centrino karticu kao dell wireless 1702?

 

edit: nije broadcom nego atheros  <_<

http://www.parts-people.com/index.php?action=item&id=12033

 

a sto je najgore pored intel kartica 3 broadcom podrzavaju widi. 

 

Intel® Centrino® Wireless-N 1000, 1030, 2200, or 2230
Intel® Centrino® Wireless-N 2200 for Desktop
Intel® Centrino® Advanced-N 6200, 6205, 6230, or 6235
Intel® Centrino® Advanced-N 6205 for Desktop
Intel® Centrino® Wireless-N + WiMAX 6150
Intel® Centrino® Advanced-N + WiMAX 6250
Intel® Centrino® Ultimate-N 6300
Intel® Dual Band Wireless-N 7260
Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 for Desktop
Intel® Dual Band Wireless-AC 3160
Intel® Wireless-N 7260
Broadcom BCM43228*
Broadcom BCM43241*
Broadcom BCM4352*

 

 

Posto widi po svemu sudeci necu videti postoji li neko resenje za bezicni prenos signala sa laptopa na tv?

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...