Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Na burazovom lap topu neće da se digne win, samo se pojavi asus logo, i kada bi trebao da krene da digne win, samo škljocne i ispočetka i tako u krug, beskonačno... To se desilo pošto sam koristio neki win7 aktivator i resetovao mašinu da vidim da li je sve ok, ne znam da li je to uzrok, moguće da je povezano.

 

Probao sam da podesim default podešavanja u biosu, upgradeovao sam bios i to niš nije pomoglo.

 

Kada ubacim hajrensa i kada mi ponudi da butujem win sa harda, digne ga opušteno, tako da kontam da nisu zeznuti sistemski fajlovi?

 

Anyone?... :(

Link to comment

Probaj u safe mode pa da vidiš da li uopšte krene da diže win ili ne.

Ovako pre liči na hw problem...

Probavao sam, kliktao sam na f-ove kao blesav. Pokreće bios i pokreće bios update koji je kod asusa na f4. Ali safe mod nicht.

Link to comment

Meni je zalicilo na hardverski problem po pocetku price ali mislim da nije jer je pocelo posle njegovog cackanja. Jos kaze da ga sa hajrensom lepo digne tako da je prilicno izvesno softverski problem.

Link to comment

Na burazovom lap topu neće da se digne win, samo se pojavi asus logo, i kada bi trebao da krene da digne win, samo škljocne i ispočetka i tako u krug, beskonačno... To se desilo pošto sam koristio neki win7 aktivator i resetovao mašinu da vidim da li je sve ok, ne znam da li je to uzrok, moguće da je povezano.

 

Probao sam da podesim default podešavanja u biosu, upgradeovao sam bios i to niš nije pomoglo.

 

Kada ubacim hajrensa i kada mi ponudi da butujem win sa harda, digne ga opušteno, tako da kontam da nisu zeznuti sistemski fajlovi?

 

Anyone?... :(

Koliko je star komp? Je l' to clean install?

 

Meni liči na loš aktivator.

Link to comment

Teško išta reći osim nagađanja npr disk je zveknuo ili pregrevanje...

 

U pravu si za pregrevanje tj msm da komp definitivno ima problem sa tim, što sam i rekao burazeru tj da je to uzrok povremenom instant gašenju kompa. Zato ga je i doneo meni... Ne bi li hlađenje trebalo to da reši? Tj kada lap malo odstoji.

 

Koliko je star komp? Je l' to clean install?

 

Meni liči na loš aktivator.

Star je oko godinu i po, nije clean instal. Izbacio mu not genuine pa ja reko aj da rešim to usput i skinem sa torrenta aktivator sa najviše sidera, reko taj je verovatno najpouzdaniji... Moguće da je loš aktivator. Ali zar ne bi trebao sys restore to da sredi? Kako da undo-ujem to, ako je to uzrok?

Link to comment

kako da na laptopu deaktiviram njegovog miša, ovaj kvadrat ispod tastature?

priključila sam svog, a ovo smeta kad kucam. reaguje na oslanjanje dlanova.

 

poz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...