Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

khm,u sasmim legalnoj i dobro poznatoj radnji na Nbg kupih 2 x 2GB DDR2/800MHz RAM memorije.Medjutim memoriju sam dobio sa garancijom ali BEZ ikakve kutije ili bilo kakvog pakovanja :huh: Jel to normalno? Jos je nisam stavio u upotrebu ali mi se cini da to bas nije normalno

Edited by eye of the beholder
Link to comment

imam jedan problemcic:isp: sbb, modem uboden u mreznu kartuantivirus i firewall: eset smart securitytorrent klijent: utorrentutorrent lepo radi celu noc, skida punom brzinom, sve super. ujutru, kad hocu da vidim sta ima novo na ppp, vesti, vremensku prognozu i blabla, ugasim utorrent ali net ne radi, sve dok ne disejblujem i enejblujem konekciju. ne pomaze da zaustavim sve torrente. to se desava cim utorrent radi vise od 10ak minuta. desava se vec par meseci. portovi su otvoreni, utorrent pusten u fwu, kao i firefox. nema veze da li utorrent uploaduje ili downloaduje. pitao sam admine u sbbu, oni kazu da je kod njih sve ok i da procackam svoj firewall. ima neko ideju?

Link to comment
Mozda je u pitanju bulk pakovanje, pa su ti samo dali kesicu. Ako je radnja OK i imas garanciju, ne bi trebalo da bude problema
proverena radnja, kupujem kod njih godinama ... jesdnostavno .... malo mi cudno
Link to comment
proverena radnja, kupujem kod njih godinama ... jesdnostavno .... malo mi cudno
Trebalo bi onda da na memoriji imaš stiker sa logom firme i vremenom kupovine. Ako nemaš ni to, onda nemaš nikakav dokaz da si baš kod njih kupio.
Link to comment

postoji li program kojim bi mogao da ogranichim internet protok tako da isti bude manji od 5gb mjesecno koliko iznosi ovaj telenorov totally gay paket? npr. da postavim da ne moze dnevni saobracaj da predje neku kolicinu megabajata..

Link to comment
imam jedan problemcic:isp: sbb, modem uboden u mreznu kartuantivirus i firewall: eset smart securitytorrent klijent: utorrentutorrent lepo radi celu noc, skida punom brzinom, sve super. ujutru, kad hocu da vidim sta ima novo na ppp, vesti, vremensku prognozu i blabla, ugasim utorrent ali net ne radi, sve dok ne disejblujem i enejblujem konekciju. ne pomaze da zaustavim sve torrente. to se desava cim utorrent radi vise od 10ak minuta. desava se vec par meseci. portovi su otvoreni, utorrent pusten u fwu, kao i firefox. nema veze da li utorrent uploaduje ili downloaduje. pitao sam admine u sbbu, oni kazu da je kod njih sve ok i da procackam svoj firewall. ima neko ideju?
Možda te stvarno zza eset.Mene kad je outpost firewall zezao isključio sam ga na 20-tak minuta te onda (znam, malo rizično) isproveravo konekciju, uT, ...Ne moraš da poslušaš.BTW crče mi laser na samostojećem dvd plejeru mesec dana posle isteka garancije.'El se više isplati nosati ga u servis da menjaju ili kupiti novi (s obzirom da je novi manje od 50e)? Edited by ion
Link to comment
Ima li neko ideju zašto je odjednom prestao da mi funkcioniše javascript u Firefoxu. Sve lepo radi u IE (npr Fast Reply), a u firefoxu neće.
Zato sto je Firefox u stvari 1 sranje od browsera <_<Ne stvarno, posebno pod Linuxom, Firefox je na mukama sa java/javascript/flash... Docim, Opera radi s tim istim bez problema.Probaj da poteras Firefox "as administrator" (Right click ili Shift Right Click, pa run as administrator). Ponekad pomaze.
Link to comment
Zato sto je Firefox u stvari 1 sranje od browsera <_<Ne stvarno, posebno pod Linuxom, Firefox je na mukama sa java/javascript/flash... Docim, Opera radi s tim istim bez problema.Probaj da poteras Firefox "as administrator" (Right click ili Shift Right Click, pa run as administrator). Ponekad pomaze.
Ispostavilo se da je samo trebalo da ispraznim cache... <_<
Link to comment
imam jedan problemcic:isp: sbb, modem uboden u mreznu kartuantivirus i firewall: eset smart securitytorrent klijent: utorrentutorrent lepo radi celu noc, skida punom brzinom, sve super. ujutru, kad hocu da vidim sta ima novo na ppp, vesti, vremensku prognozu i blabla, ugasim utorrent ali net ne radi, sve dok ne disejblujem i enejblujem konekciju. ne pomaze da zaustavim sve torrente. to se desava cim utorrent radi vise od 10ak minuta. desava se vec par meseci. portovi su otvoreni, utorrent pusten u fwu, kao i firefox. nema veze da li utorrent uploaduje ili downloaduje. pitao sam admine u sbbu, oni kazu da je kod njih sve ok i da procackam svoj firewall. ima neko ideju?
uTorrent 1.8.1 je to radio, u verziji 1.8.2 je (valjda) ispravljeno.
Link to comment

VirtualBox 2.1.4 (x64 verzija)Host OS - Vista Home Premium x64 na laptopu - Core2Duo 1.5Mhz, Intel? GMA X3100 , 4GB RAM-a, Windows XP kao guestOS u VM sa 512MB RAM-a i 32MB za grafiku leti. Ubuntu 8.10 kao guest sa alociranih 1024MB RAM-a i 128MB za grafiku radi frustrirajuće sporo. Instalirani su guest dodaci na oba OS-a.Ima neko ideju šta bi mogao da bude problem?

Link to comment

Narezao sam drugu neki video u avi formatu da ga pusti na dvd-u ali ne lezi vraze dvd ga ne vidi.Jel postoji nacin da ga promenim tj fajl da izmenim da bi ga pustio na dvd-u?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...