Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Google kaze da smes

Although hiberfil. sys is a hidden and protected system file, you can safely delete it if you don't want to use the power-saving options in Windows. That's because the hibernation file has no effect on the general functions of the operating system. ... Windows will then automatically delete hiberfil.

Procitaj i ovo pre brisanja

https://superuser.com/questions/360381/what-are-hiberfil-sys-and-pagefile-sys-files-and-can-i-safely-delete-them

  • Hvala 1
Link to comment

Joj mrzi me da čitam iskren da ti budem. Moram ući u inbox, Katamaran ili neka druga dobra duša mi je pre par godina počistio sve nepotrebno sa C.

 

 

Link to comment

Na Desktopu imas sigurno gomilu velikih fajlova, kao i u Documents i Downloads.

Prebaci prvo to, sa Cut-Paste ne sa Copy-Paste negde na D disk.

Onda desni klik na C disk pa nadji CLEAN DISK pa CLEAN SYSTEM FILES ili tako nesto pise...

Tu ces malo ustedeti.

Link to comment

Da li moze ovde... 

Desktop konfigurisan 2018. radio fino sa starijim verzijama Windowsa, reinstalacija radjena sada u avgustu na W10, potrajalo do novembra, opet isto, potrajalo mesec dana. Nikad mi se nije desavao tako cest pad sistema, cak i manje koristim komp nego ranije, odsustvujem od kuce, vise sam na telefonu itd. Da li je do W10 ili sta bi tu moglo da se desava? Serviseri ne garantuju trajanje reinstaliranog sistema, uvek je trajao godinu ipo, dve u principu. 

Fala unapred... Ako neko ima savet, iskustvo itd. 

Link to comment

Sada i prvi put u avgustu plav ekran sa obavestenjem da postoji problem... Ili uopste ne moze da se upali. A prethodni put zamracen ekran gde se vidi samo strelica misa. Sad mi rece lik u servisu da je problem mozda hardverski, videcemo. Znaci tri puta za 4 meseca. 

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Sada i prvi put u avgustu plav ekran

 

To ti je od Windowsa. :D

 

Može da bude problem sa memorijom, a može i sa napajanjem (zbog ove situacije da ne može uopšte da se upali - ako uopšte ne reaguje).

 

 

  • +1 1
Link to comment

Problem sa memorijom se cesto prikazuje sporadicnim blue-screen-of-death prikazima, cas nece da se podigne Windows, cas hoce, pa malo radi, pa pukne, neki put posle pola h, neki posle 4h, pa tako u krug.

 

Ali ne moze da se ne upali komp zbog memorije, to je ovo sto Jozo kaze, pre je napajanje.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...