Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Je li može meni neko kao laiku da objasni u čemu je seksepil mehaničkih tastatura sem ako nisi gejmer pa ti treba filing, ok, robusnije su, zato su i skuplje, ali meni na njima teže kucati a da ne pominjem ono jebeno iritantno kliktanje

Link to comment



Je li može meni neko kao laiku da objasni u čemu je seksepil mehaničkih tastatura sem ako nisi gejmer pa ti treba filing, ok, robusnije su, zato su i skuplje, ali meni na njima teže kucati a da ne pominjem ono jebeno iritantno kliktanje


To kliktanje je do jaja, ali imaš i npr braon svičeve koji su tihi.

Osećaj kucanja je dosta bolji, a i lakše se kuca. Imam optičko-mehaničku, primetno brže kucam na njoj nego na membranskoj koju takođe koristim, a i lakše se kuca na njoj, manji pritisak je potreban.
  • +1 2
Link to comment

Izvinite, ne mogu da pronadjem temu o telenoru i paketima, pa bih pitala ovde: presla bih sa postpaida na pripaid. Imam neki ugovor na neodredjeno i ne isplati mi se. Sta raditi? Odem u telenor prodavnicu, odjavim se sa postpaida, broj ostavljam isti i sta dalje? Da li kredit mogu dopunjavati onako kao ranije na trafici ili ce me oni uslovljavati nekim njihovim pripaid paketima? Sto se interneta tice, u 99% slucajeva sam prikacena kod kuce na sbb-ov, minute ne potrosim ni trecinu od onoga sto imam, a najvise mi treba za kuckanje sms poruka i eventualno za viber poruke ili pozive ako razgovaram sa nekim van zemlje.

Znam da ce moje pitanje zvucati debilno, ali: ako predjem na pripejd, da li mi ostaju sve aplikacije (fb i viber, njih najvise koristim)? Jednostavno, nikad mi se nije isplatio postpaid, a zvalavi telenor me je proslog meseca upozorio da ce me iskljuciti 28.og ako ne platim racun do 26.og. Pa jbt dosta mi ih je.

Ed. Jedini razlog sto cu ostati kod njih je sto zelim da ostavim isti broj telefona.

Edited by Alfa
Link to comment

Mozes da odes u Telenor i kazes im da zelis da predjes na pripejd. Broj zadrzavas, aplikacije su ti na telefonu, tako da njih svakako ne gubis.

 

Ako ti se ne svidja Telenor, vidi sa MTS koji su uslovi da predjes kod njih i da li mozes sa drugog postpejda na njihov pripejd.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Alfa said:

Ed. Jedini razlog sto cu ostati kod njih je sto zelim da ostavim isti broj telefona.

 

postoji opcija i prebacivanja broja u drugu mrežu. ne znam da li radi za prepaid, ali za postpaid radi

Link to comment

Ja sam nedavno iz sličnih razloga prebacio broj iz mts u A1,ne koristim puno telefon i postpejd tarife gledam kao bacanje para.

Broj sam prebacio iz pripejda u pripejd,proces je trajao možda nedelju dana

A na A1 koristim pripejd paket od 300 dinara,uplatim 300 dinara na svoj kredit aktiviram taj mix koji traje mesec dana i na njemu imam 100minuta prema svim mrežama ,2 gb podataka ,besplatan viber i wp.

Kada istekne tih mesec dana mogu da uplatim odmah 300 dinara a mogu i da sačekam pa kada mi zatreba

Ovo mi je za sada najekonomičija opcija 

  • +1 2
Link to comment
20 hours ago, Alfa said:

Izvinite, ne mogu da pronadjem temu o telenoru i paketima, pa bih pitala ovde: presla bih sa postpaida na pripaid. Imam neki ugovor na neodredjeno i ne isplati mi se. Sta raditi? Odem u telenor prodavnicu, odjavim se sa postpaida, broj ostavljam isti i sta dalje? Da li kredit mogu dopunjavati onako kao ranije na trafici ili ce me oni uslovljavati nekim njihovim pripaid paketima? Sto se interneta tice, u 99% slucajeva sam prikacena kod kuce na sbb-ov, minute ne potrosim ni trecinu od onoga sto imam, a najvise mi treba za kuckanje sms poruka i eventualno za viber poruke ili pozive ako razgovaram sa nekim van zemlje.

Znam da ce moje pitanje zvucati debilno, ali: ako predjem na pripejd, da li mi ostaju sve aplikacije (fb i viber, njih najvise koristim)? Jednostavno, nikad mi se nije isplatio postpaid, a zvalavi telenor me je proslog meseca upozorio da ce me iskljuciti 28.og ako ne platim racun do 26.og. Pa jbt dosta mi ih je.

Ed. Jedini razlog sto cu ostati kod njih je sto zelim da ostavim isti broj telefona.

Proveri sa operaterima, ali mislim da ne možeš da pređeš sa postpejda na pripejd a da zadržiš broj. Možda sa prelaskom kod drugog provajdera, ali ne verujem da ćeš i tako uspeti.

Link to comment
On 16.11.2021. at 8:18, renne said:

Može se preći sa postpaid na pripaid uz zadržavanje broja

 

On 15.11.2021. at 12:23, Milosh76 said:

Mozes da odes u Telenor i kazes im da zelis da predjes na pripejd. Broj zadrzavas, aplikacije su ti na telefonu, tako da njih svakako ne gubis.

 

Ako ti se ne svidja Telenor, vidi sa MTS koji su uslovi da predjes kod njih i da li mozes sa drugog postpejda na njihov pripejd.

Jel ovo sigurno? Meni je najbitnije da ostane isti broj. Ici cu do njih ovih dana, sa pripejdom cu se snaci, ali mora da mi ostane isti broj.

Ed. Zvala sam ih malopre na neki fixni sto sam izguglala da se raspitam, ali rade do 20h :isuse:

Edited by Alfa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...