Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Evo pogledao na amazonu, vidim da Anycast dongle radi i sa windowsom ili bilo koji Miracast uredjaj. Ako imas neki Amazon da kupis pa da probas pa ako ne ide vratiš? Evo ova kosta 30 evra, evo sta sve pise (trazio na amazonu, neki kinez: AT-Mizhi Wireless HDMI Display Adapter 5G+2.4G, 4K HDR WiFi Dongle Streaming Support for Miracast/DLNA/Airplay for iPhone/iPad/Android/iOS/Windows/Mac Laptop, Tablet, PC to TV/Monitor/Projector) izvinjavam se ako je formating sranje, pisem s telefona pa copy/paste

35fb526064875c91559ce2d2e347e737.jpg

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, jimi said:

Intel.

 

Ne znam na kakav repair instalacije mislis. Ovo sto mi nudi ne mogu nista da pokrenem posto nisam ulogovan kao admin a ne mogu nigde ni da pridjem logovanju.

Desilo mi se ovo pre mesec dana i na žalost ništa nije pomoglo osim formata.

 

Dva dana sam probao bukvalno sve što sam mogao da nadjem na netu.

 

Izvadio hd priključio ga na drugi komp copy/paste i onda uradio format. Jebi ga.

  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, Caligula said:

Vrede li chemu ovi preciscivaci vazduha ili je bacanje para?

 

 

zavisi koji,

imam drugaricu sa dysonom u kuci i on joj je pomogao da izleci bolest koze koju je imala (znam, znam naucna fantastika ali ona se kune, drugar sa teskim disanjem koristi isti i vise ga ne gasi, kaze ne moze bez njega)

 

ja imam hitachi, u mojim uslovima cesto sam se budio ujutro sa suvim grlom i bolelo me je isto, otkako koristim u spavacoj hitachija nemam taj problem vise. jebi ga.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam kupio xiaomi air purifier prije par godina i na nekom nivou stvar radi - kad namirišem onu čađ u vazduhu dovoljno je da radi 15tak minuta da se to više ne osjeti. Takođe, žena je baš osjetljiva na prašinu pa kad pretura po nekim stvarima koje sto godina nisu vađene iz ormara ili kad ja rasklopim računar to je znalo da rezultuje gadnim kašljem. Sad uključi xiaomi i nakon pola sata opet može da se mota u blizini. E sad, koliko to stvarno ima uticaja na zdravlje sa ovakvim vazduhom teško je reći (vjerovatno ne mnogo) ali kod nekih stvari pomaže.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Imam neobican problem: dvije Windows 10 masine (obje sa zadnjim updejtima) imaju "selektivan pristup" ucitavanja web sajtova. 

 

Kad mjerim brzinu rutinski dobijam 250-300 Mbps download, ali nece da ucitavaju sve sajtove. Npr, espn.com uopste nece da ucita, dok recimo https://coronavirus.jhu.edu ili YouTube nema nikakav problem. To vrijedi i za Edge i za Firefox, nisam probao Chrome.

 

U isto vrijeme Apple telefoni i tableti, kao i MacBook nemaju problema ni sa jednim sajtom, a ide preko iste WLAN konekcije.  Kad Windows masine prikacim na mobilni hotspot rade OK.

 

Tako da ne znam da li je do internet provajdera ili do Windows masina, ili jednog i drugog.  Resetovao sam modem/router, a nemam Ethernet port na Windows laptovima da probam zicani pristup.

 

Sto mi je cinjeti?

Link to comment
24 minutes ago, Peter Fan said:

Imam neobican problem: dvije Windows 10 masine (obje sa zadnjim updejtima) imaju "selektivan pristup" ucitavanja web sajtova. 

 

Kad mjerim brzinu rutinski dobijam 250-300 Mbps download, ali nece da ucitavaju sve sajtove. Npr, espn.com uopste nece da ucita, dok recimo https://coronavirus.jhu.edu ili YouTube nema nikakav problem. To vrijedi i za Edge i za Firefox, nisam probao Chrome.

 

U isto vrijeme Apple telefoni i tableti, kao i MacBook nemaju problema ni sa jednim sajtom, a ide preko iste WLAN konekcije.  Kad Windows masine prikacim na mobilni hotspot rade OK.

 

Tako da ne znam da li je do internet provajdera ili do Windows masina, ili jednog i drugog.  Resetovao sam modem/router, a nemam Ethernet port na Windows laptovima da probam zicani pristup.

 

Sto mi je cinjeti?

Probao sa FF ili se držiš nečeg drugog kao browsera?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...