Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1 hour ago, gone fishing said:

pa što njih zoveš, obrati se podršci win win, nevidim zašto ti ne bi učinili i poslali mašinu u prodavnicu koja ti odgovara, ako već ne mogu na kućnu adresu

 

Ne moze. Sad zvao i kaze samo u te dve radnje. Ima i po punoj ceni, ali isto u nekim drugim radnjama (Vranje, Leskovac, Zajecar itd)... nema nikakvog slanja.

Edited by jms_uk
Link to comment
 
Ne moze. Sad zvao i kaze samo u te dve radnje. Ima i po punoj ceni, ali isto u nekim drugim radnjama (Vranje, Leskovac, Zajecar itd)... nema nikakvog slanja.
Okrenes neku "donesi" firmu, oni to kupe za tebe i donesu gde hoces.
Mozda potrcko radi takve stvari, nisam to nikad koristio, ali mi pade na pamet kao moguce resenje.
Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Okrenes neku "donesi" firmu, oni to kupe za tebe i donesu gde hoces.
Mozda potrcko radi takve stvari, nisam to nikad koristio, ali mi pade na pamet kao moguce resenje.

 

Hvala, mada nisam siguran koliko je to izvodljivo odavde.

Link to comment

Produzen ugovor sa Solakom, dobilo novi ruter. Sad se desava da kad nesto uploadujem, internet radi neverovatno sporo, download speed padne na 0.30, inace kad ne uploadujem sve radi kako treba. Zvao sam podrsku nesto su drndali, ali nisu resili problem. Zvacu ih opet, no eto da pitam, mozda je neko imao slican problem.

Evo i slika bez i za vreme uploada :

 

674975121_bezuploada.JPG.213a8c9ca563954814d9edf2750ae9a1.JPG

 

792447053_zavremeuploada.JPG.47944708496bb4efa2dffab0253aef9f.JPG

Edited by Zico
Link to comment
On 23.9.2021. at 23:52, gone fishing said:

super cena za tu konfu, pa samo taj cpu je u prodaji 18k, ploča 7k, a gde su tu još ram, ssd i kućište, kada bi sam sastavljao izašlo bi 6-7k skuplje

 

U nastavku ove potraznje, je li OK ova konfiguracija?

 

https://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/desktop-racunari-bez-os/altos-hunter-ii-ryzen-3-8-gb-240-gb-ssd-a520m-s2h-160645.html

 

Deluje mi isto kao ona od pre, samo sto je Ryzen 3 Pro 4350G umesto 4300GE.

Link to comment
On 30.9.2021. at 21:21, jms_uk said:

Narucio, pa sta bude.

 

Nije mi sajt dao da stavim moju UK adresu za racun, ali je proslo placanje karticom...

 

 

 

Stiglo danas!

 

Imam pitanje, ako neko ima iskustva sa kupovinom desktopa u domacim radnjama: da li je dozvoljeno dodavati/menjati komponente, tj. da li ce to prekinuti garanciju? Npr, ako bi se dodao jos jedan RAM cip ili neki hard disk...

Pozadi stoji nalepnica wecare sa brojem telefona (nasao sam da je to ovlasceni servis za mnoge IT radnje) koja je pola na kucistu, pola na poklopcu (koji bi morao da se skine ako bi se dodavalo nesto). Da li to znaci da mora da se nosi kod njih da to urade? Ili nece garancija vaziti ako je nalepnica pocepana?

Link to comment
 
Stiglo danas!
 
Imam pitanje, ako neko ima iskustva sa kupovinom desktopa u domacim radnjama: da li je dozvoljeno dodavati/menjati komponente, tj. da li ce to prekinuti garanciju? Npr, ako bi se dodao jos jedan RAM cip ili neki hard disk...
Pozadi stoji nalepnica wecare sa brojem telefona (nasao sam da je to ovlasceni servis za mnoge IT radnje) koja je pola na kucistu, pola na poklopcu (koji bi morao da se skine ako bi se dodavalo nesto). Da li to znaci da mora da se nosi kod njih da to urade? Ili nece garancija vaziti ako je nalepnica pocepana?
To i jeste tako stavljeno da bi detektovali otvaranje kućišta, nije da je nezaobilazno ali time ti jasno daju do znanja da kršiš garanciju.







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment

Jel ima neko problem da mu je skoro windefender podovljao?

 

Milsim, jbt, prijavljuje mi da su mi txt fajlovi za bojenje teksta u ultraeditu trojanci ili ovako nešto, font je trojanac... :isusue:

 

Na stranu što imam Aviru, kojoj ne pada na pamet da ovo prijavi...

 

image.thumb.png.2a758b29fdb64f921c95579f1d39b879.png

 

ili ovako nešto, FF-ov restore session...

 

image.thumb.png.1ec07c0e86e8503886b1df5a2e9b57e8.png

 

Koji mu je patak?

Link to comment

Pa da, sinoć mi je uradio update...

 

ALi, jbt, sad sma morao da isključm bnotifikacije jer mi je bukvalno za svaki program iskakaklo da je virus...

 

Uz to su nešto sjebali i drivere izgleda za grafičku, ali to moram još da proverim do čega je....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...