Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ponekad te sajt odmah prebaci na narednu stranu pa odatle klikćeš i bakćeš se sa pop upovima...pogledaj gore da li možeš da se vratiš na prethodnu stranu pa probaj opet. 

Link to comment

Није баш легално. Топик о тој теми је склоњен са ППП :blush: 

 

Само ту сам успео да нађем :(

Link to comment
44 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Није баш легално. Топик о тој теми је склоњен са ППП :blush: 

 

Само ту сам успео да нађем :(

Daj mi na PP šta tražiš... :D

  • Hvala 1
Link to comment

Uginuo mi je staaari PC (bio je odlican do zadnjeg dana, star 6 godina minimum)

 

Kupio novu maticnu plocu, procesor i graficku, veci SSD - sve radi OK sem zvuka. Sa maticne daje vrlo slab zvuk, jedva se cuje kad pojacam na najjace. Skinuo drajvere i instalirao ali isto, nema promene.

 

Nije valjda defekt? Mislim, nije mi tesko da nabavim zvucnu karticu ali sta ako je u pitanju kvar pa nastavi da crkava dalje? Ima li neko ideju sta bi moglo da bude?

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, Zico said:

Crkava mi hard disk, sta je najbolje od programa za  kopiranje fajlova sa ostecenog hard diska? Ima li tu spasa uopste?

Pa ako je hard pokojan male su šanse,ako imaš pristup fajlovima bekapuj što pre 

 

@Caligula  možda si podesio 5.1 . Probaj u nekoliko izlaza

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Fakundo Sava said:

Pa ako je hard pokojan male su šanse,ako imaš pristup fajlovima bekapuj što pre 

 

@Caligula  možda si podesio 5.1 . Probaj u nekoliko izlaza

 

Gde se to gleda, oci mi ispadose

 

Link to comment

Ubodi prvo bilo koje slušalice. Ako nisi siguran koji je džek isprobaj sve, ali obavezno prati šta se dešava na monitoru jer će se pojaviti nešto tipa "new audio device detected blabla" pa ćeš morati da klikneš OK da bi zvuk krenuo.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Fakundo Sava said:

Pa ako je hard pokojan male su šanse,ako imaš pristup fajlovima bekapuj što pre 

 

Bekapujem ali ide dosta sporo, neke fajlove nece da prebaci, cesto blokira komp dok cackam po tom hard disku, ove koje prebaci prebacuje sto godina. Verovatno mu nema spasa, no rekoh mozda postoji neki software koji pomaze da sve to ide brze, jace, bolje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li neko pouzdano zna čije su (as in iz koje zemlje) firme (toni zapravp nude platforme za onlajn intervjue za posao): 

-Sonru

-VidCruiter

 

Hvala unapred.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...