Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne moraš ni mailove da kucaš, prevučeš fajl koji šalješ, klikneš na tri tačkice dole levo

 

0WNxvpf.png

 

i izabereš Get transfer link

 

xZMUZNT.png

 

Link proslediš kome treba mailom, viberom i slično i gotovo...

  • Hvala 1
Link to comment

I jos ovo: ako limit 2gb, na primer sutra posaljem 500mb, da li onda mogu isto tako za 10 dana jos 500, pa onda posle recimo opet 10 dana 500? Dakle, neograniceno mogu slati u vremenskim razmacima, bez obzira sto cu u tim razmacima preci 2gb?

Link to comment

mozes da saljes svaki dan do 2Gb, mislim cak i vise puta dnevno

 

ne mogu da nadjem tacno koji je vremenski interval, ako ga uopste ima

 

u medjuvremenu sam nasao drugu informaciju : bez registrovanja mozes da posaljes fajl (ili posiljku sa vise fajlova) na 3 email adrese, sa besplatnim registrovanjem na 10 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

А шта фали шеровању преко дропбокса? Ја цео канц држим на клауду и по потреби са колегама и клијентима делим фолдере. Плус имам приступ увек, а на главној компу ми је синхронизован пословни фолдер стално са дропбоксом тако да имам све и када нема интернета.

  • +1 2
Link to comment

Uvijek je bolje imati klaud, naravno, ali nisu iste potrebe. WeTransfer je ad hoc rješenje, sad i odma, bez registracije, klijenta, pički materina, za dugotrajnija rješenja bolje je imati fiksni klaud. Mi koristimo PCloud, svima povezan sa kompovima/fonovima/tabletima, vidi ga kao poseban drajv, milina. Ali ko neće da se cima na duge staze sa pitanjima pristupa, šiframa, skidanjem klijenta, blablabla, WT je mama. 

Link to comment

I ja koristim cloude, konkretno mail.ru i OneDrive, ali WE je sjajan za slanje dokumenata i drugih fajlova klijentima, bankama, notarima itd. Odličan je za situacije kada primalac ima ograničenje veličine emaila - spakuješ u .rar, staviš šifru i pošalješ link za arhivu, umesto da razbijaš na više mejlova sve što treba da se pošalje.

Link to comment

Probno uspelo sa wetransfera sa jednog mog mejla na drugi. E sad, posaljem na taj nacin nekom udzbenik, da li ce (posto vecina ide da stampa), da li ce morati moje odobrenje i za stampariju? Preko gmaila mora.

Link to comment
20 minutes ago, braca said:

Ne mora ništa, primaoc koji dobije kompletnu kopiju sa kojom može sve isto što i ti 

Hvala braco. Ne kapiram zašto gmail traži odobrenje za pristup fajlu. Dodatno mi komplikuje, prvo nekom pošaljem knjigu, kliknem odobravam, ode da odštampa, moram i štampariji kliknuti odobrenje. Nije to ranije moralo.

Ed. Kapiram za privatnost, autorska prava, ne treba svako na netu da ima pristup mojim fajlovima...

Edited by Alfa
Link to comment

Urniše me štampač na poslu, windows 7 i samsung SCX-3205.

 

Non stop prijavljuje neke greške, te offline, te ovaj problem, te onaj problem. Nekad se desi kada ga upalim da odštampa neki od pre zadatih radnji.

- probao više puta install reinstall drajvera. 

- da ga vratim u on line mode tj da isključim offline mode u properties

- drugi USB.

I još ko zna šta, više se ni ne sećam, nego sam ufitiljio sada da to rešim, nisam se bavio time nedelju dve sigurno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...