Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1 hour ago, JozoMujica said:

Nego, što idete u selo kad nosite to sve?

eeee, takav posao. neću ništa ozbiljno da radim, uradila sam već, ali gradilište šljaka i stalno ima nekih pitanja, a ja moram imam barem nešto na čemu mogu da otvorim projekta i pogledam

aiako mi je dosta u glavi, svaka sitnica baš i ne može da se zapamti

inače, razmišljali smo svojevremeno o nekom onkavom generatoru kakav si predložio :D

to jedne godine kad je baš zaređalo sa nestancima struje

 

hvala @Skyhighatrist i @copkillah, proguglaću malo

Link to comment

Ja i dalje muku mučim sa netom..ispadam bar jednom dnevno sa neta..Urađen update drajvera i ništa...

 

Da li je moguće da sam kupila laptop "sa greškom"? 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Postoji nešto upotrebljivo?

 

Mislio sam na stacionarane, ako baš često nestaje struja, pokrivaju sve te sitne potrošače.

Link to comment
23 hours ago, eye of the beholder said:

Kako da "uvežem" dodatni ruter na postojeći sbb uređaj.

 

Naime imam standardni sbb uređaj Cisco EP 3928 nešto.. preko koga dobijam internet.

 

 

 

spacer.png

 

 

Hteo bih da "poboljšam" wifi signal u stanu, uzeo sam neki TP link ruter TL-wr840n

 

spacer.png

 

Šta tačno treba da uradim, koji kabl gde stavljam?

 

I da li ću u opšte dobiti bolji wifi sifnal?

 

 

samo da javim da je ovo prilično jednostavno. Naime SBB-ovo sokoćalo ima dugme koje isključuje wi-fi. 

I kao što kolega forumaš Miloš reče, samo ih povežeš kablom, preko računara daš ima ruteru i ćao...

Radi sve.

Link to comment
Ja i dalje muku mučim sa netom..ispadam bar jednom dnevno sa neta..Urađen update drajvera i ništa...
 
Da li je moguće da sam kupila laptop "sa greškom"? 
Nakaci ga preko LAN kabla pa testiraj tako da li ce ispadati sa mreze.

Imas ADSL ili kablovski net?
Link to comment

Imam kablovski net. I sa provajderom je sve ok..do laptopa je.

 

Mislim da sam pogrešila što ga odmah nisam vratila u radnju. Isti problem je imala moja sestričina i odmah je vratila u Gigatron i dobila nov lap.

Link to comment

Треба ми помоћ. Купио сам на Алију  SDETER ип камеру. У пакету нема упутства. Када одем на сајт са кутије www.anba.ai на кинеском је. Кад пребацим на енглеску верзију даје ми неке порниће. Скен куар кода ме води на нека бесмислена места или нигде.

 

Једино што сам успео је да се накачим на камерин вајфај. на дну камере је код који не могу да скенирам и број 12125755. Покушао сам да га укуцам као ип адресу 121.257.5.5 када сам био накачен на тај вајфај али не ради.

 

Немам појма како да је инсталирам.

 

:vesala2:

Link to comment
4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Треба ми помоћ. Купио сам на Алију  SDETER ип камеру

 

Jel ti ovo pomaze?

 

 

 

 

Link to comment

Kamera se nakacila na tvoj wifi?

 

To bi znacilo da kad se ulogujes na svoj wifi ruter ces videti IP adresu kamere. A kad to imas, nadas se da je user admin i pass admin ili cak prazno... I onda udjes u podesavanja kamere, sto je laksi deo posla...

 

Ili si se ti nakacio na kamerin wifi?

Edited by Milosh76
Link to comment
Just now, braca said:

Teško da se kamera sama od sebe zakačila na njegov wifi - osim ako je totalno nezaštićen i na izvolte celom komšiluku... 

Nisam toliko neoprezan. Imam šifru na wifi. I nije admin123

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...